Totalne remonty Szelągowskiej - odc 5 i 6 sezon 5. Co się wydarzy?

Data: 2022-11-28 10:36:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Już dziś na antenie stacji TVN wyemitowany zostanie piąty odcinek najnowszej, piątej edycji programu Doroty Szelągowskiej Totalne remonty Szelągowskiej. Gdzie tym razem i i kogo Dorota wraz z ekipą urządzi remont? Czyj dom zostanie zmieniony? 

Obrazek w treści Totalne remonty Szelągowskiej - odc 5 i 6 sezon 5. Co się wydarzy?  [jpg]Fot. TVN

Dziś wieczorem swoją premierę mieć będzie 5 odcinek 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej. W nowym odcinku odwiedzimy dom pani Wioli, która wychowała się w rodzinie wielodzietnej, z ojcem alkoholikiem. Co dziś wydarzy się w programie? 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 5 sezon 5 – co się wydarzy? Opis

W 5 odc. programu Totalne remonty Szelągowskiej. W tym odcinku ekipa programu, wraz z Dorotą Szelągowską wybrała się do 47-letniej Wioli, która wychowywała się w rodzinie wielodzietnej. W domu było ośmioro rodzeństwa. Mama miała problem z utrzymaniem rodziny finansowo, co utrudniał także mąż alkoholik. Wiola jako najstarsze dziecko szybko dorosła. Musiała podjąć pracę. Jak była młodsza pracowała sezonowo, gdy dorosła podjęła pracę za granicą. To pomagało rodzinie, między innymi na wyprawki szkolne i wiele innych wydatków. 

Czytaj także:  Stan gry: trudna relacja w politycznym śledztwie...

Udało się jej nieco zaoszczędzić i wybudować dom, w którym zamieszkała ze swoimi siostrami. Każda z nich zyskała lepsze warunki życia, ukończyła studia, i założyła rodzinę. Teraz siostry chcą podziękować Wioli. Dlatego też o pomoc w wyremontowaniu jej mieszkania domu, w którym mieszka z córką, poprosiły Dorotę Szelągowską. Dom nie został wykończony i jest w złym stanie. Dach przecieka, elewacja do wymiany, a w łazience brakuje płytek. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 5 sezon 5 – kiedy w TV?

Piąty odcinek 5 sezonu programu wyemitowany zostanie w telewizji w poniedziałek, 28 listopada 2022 roku o godz. 21:35 na antenie TVN.

Czytaj także: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Oprócz tego Totalne remonty Szelągowskiej zobaczyć można również w Internecie. Cały pierwszy odcinek dostępny jest na platformie Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 6 sezon 5 – streszczenie

Co się wydarzy w 6 odc. 5 sezonu Totalnych remontów? Tym razem ekipa Totalnych remontów wybrała się do dwudziestoletniego Kacpra, który wraz ze swoim rodzeństwem miał trudne dzieciństwo, a patologicznej rodzinie. W wieku 10 lat trafił do babci, a jego rodzeństwo do domu dziecka. Kilka lat później zmarł jego dziadek, a wkrótce ciężko zachorowała babcia. Z amputowaną noga życie spędzała na wózku. Do końca jej dni opiekował się nią Kacper. 

Czytaj także:  Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Teraz remontem domu, w którym mieszkał wraz z babcią. Mieszkanie jest w fatalnym stanie. Pomogła Kinga, która urządziła zbiórkę. Dzięki temu udało się uporządkować dom, zburzyć jedną ze ścian. To zrobili strażacy. Niestety pieniądze się skończyły, a prace zatrzymały. Z pomocą rusza Dorota, która zamierza urządzić dom dla Kacpra i jego braci i siostry. Nie mogę obecnie ze soba mieszkać, widzą się tylko w weekendy. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 6 sezon 5 – kiedy w TV?

6 odcinek programu będzie można zobaczyć już za tydzień, w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku. Produkcja standardowo wyemitowana zostanie na antenie TVN, tuż po Na Wspólnej i Milionerach.

Czytaj także:  Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Oprócz tego, program z udziałem Doroty Szelągowskiej, zobaczyć będzie można również w Internecie – za pośrednictwem platformy streamingowej Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – książki

Totalne remonty Szelągowskiej to program, który z całą pewnością może zainspirować do zmian w swoim domowym otoczeniu. Jeśli więc poszukujecie ciekawych porad i wskazówek, choć jednocześnie wcale nie potrzebujecie remontów totalnych, to z całą pewnością warto zainteresować się książką Doroty Szelągowskiej dotyczącą urządzania wnętrz.

Dorota was urządzi książka

Dorota was urządzi na święta to propozycja na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, w której dziennikarka wskazuje na ciekawe pomysły związane z dekoracją przestrzeni w domach i mieszkaniach. Poradnik, który ukazał się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki, kupić można w dobrych cenach poniżej:

Tagi: totalne remonty szelągowskiej,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dorota was urządzi na święta
Dorota Szelągowska1
Okładka książki - Dorota was urządzi na święta

Gwiazda TVN tym razem zabierze nas w bajkowy klimat świąt Bożego Narodzenia. I swoim zwyczajem zarekomenduje triki, które pozwolą nam stworzyć niezwykłą...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Pokaż wszystkie recenzje