Trzy dni Kondora - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku 1 sezonu serialu?

Data: 2021-09-20 11:15:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś swoją premierę w polskiej Telewizji, na kanale TVP 2 ma także jeszcze jeden serial. Oprócz obyczajowych Czarnych żniw, także Trzy dni Kondora. Tym razem produkcja sensacyjna. 

Obrazek w treści

Trzy dni Kondora to serial oparty na znanej powieści "Sześć dni Kondora" autorstwa Jamesa Grady'ego. Dziś debiutuje na kanale TVP 2. Sprawdźmy co wydarzy się w dwóch pierwszych odcinakch serialowej opowieści. 

Trzy dni Kondora - opis 1 odcinka serialu

W pierwszym odcinku serialu sensacyjnego poznajemy agenta Joe'ego, którego przyjaciel umawia na randkę w ciemno z pewną kobietą z Internetu o imieniu Kathy. Nie pojawia się jednak na owym spotkaniu, bowiem wydarza się coś nieokojącego. 

Czytaj również:  Wojenne dziewczyny – Irka, Ewka i Marysia powrócą we wrześniu. Potwierdzono też kolejny sezon!

Otoż w dniu owej randki, program komputerowy, który stworzył, wyłapuje zagrożenie terrorystyczne. Program stworzony przez Joe'ego Turnera już dwa lata temu, wykrywa bowiem terrorystę Ammara Nazariego. Ten ma dokonać zamachu na zatłoczonym stadionie, na który oczywiście udaje się także Joe. 

Trzy dni Kondora – gdzie obejrzeć 1 odcinek 1 sezonu serialu?

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu sensacyjnego Trzy dni Kondora będzie można obejrzeć już dziś, 20 września 2021 roku o godzinie 22:35, na kanale  TVP 2.

Czarne żniwa – opis 2 odcinka serialu

W kolejnym, drugim już odcinka serialu Trzy dni Kondora Joe'emu grozi niebezpieczeństwo. Jego tropem podążają bowiem zamachowcy. Uciekając, udaje się mu skontaktować z wujkiem Bobem, który jest szefem grupy antyterrorystycznej, zajmującej się sprawą agentów CIA, którzy zginęli w zamachu. 

Czytaj również:  Zaprawdę, Hitler umarł - ruszyły prace nad kolejną produkcją Canal+

Joe umawia się w wujem i prawie ginie. W porę ratuje go jego przyjaciel,, Sam Barber. Mężczyznę dręczą wyrzuty sumienia. Jednocześnie Joe dowiaduje się, że został oskarżony o zabicie swoich kolegów z grupy. Udaje się zatem do Kathy, z która miał mieć randkę w ciemno, by przeczekać. 

Trzy dni Kondora – gdzie obejrzeć 2 odcinek 1 sezonu serialu?

Kolejny, drugi odcinek pierwszego sezonu udostępniony będzie na kanale TVP 2, we wtorek, 21 września 2021 roku, tym razem o godzinie 22:55. 

Trzy dni Kondora – książki 

Serial Trzy dni Kondora to produkcja sensacyjna, której bazą stała się bardzo popularna powieść sensacyjno-kryminalna, utrzymana w konwencji thrillera, o tytule Sześć dni Kondora, której autorem jest James Grady

Książkę „Sześć dni Kondora” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sześć dni Kondora
James Grady1
Okładka książki - Sześć dni Kondora

Kondor - to kryptonim Malcolma, młodego urzędnika z sekcji archiwalnej CIA w Waszyngtonie, miłośnika "czarnej" literatury kryminalnej. Pewnego dnia otaczająca...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje