Trzy dni Kondora - co wydarzy się w 3 i 4 odcinku 1 sezonu serialu?

Data: 2021-09-22 11:50:25 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś swoją premierę w polskiej Telewizji, na kanale TVP 2, będzie mieć kolejny, trzeci już odcinek serialu sensacyjnego w kryminalnej o tytule Trzy dni Kondora, serialu opartego na popularnej powieści Jamesa Grady'ego. 

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia Telemagazyn.pl

Trzy dni Kondora to serial oparty na znanej powieści "Sześć dni Kondora". Dziś obejrzymy jego już tzreci odcinek, pierwszego sezonu, jaki obecnie dostępny jest w Telewizji Polskiej. Sprawdźmy co wydarzy się w dwóch kolejnych epizodach serialowej opowieści. 

Trzy dni Kondora - opis 3 odcinka serialu

W trzecim odcinki serialu Trzy dni Kondora Bog Partridge jest przekonany, że Joe jest człowiekiem niewinnym. Postanawia mu jako pomóc, wybronić go, oczyścić z oskarżeń. Udaje się mu wprowadzić do grupy, która zajmuje się dochodzeniem w sprawie zamachów na agentów CIA, Sahrę, która było życiową partnerką Sary, kobiety, która zginęła w zamachu. 

Czytaj również: Trzy dni Kondora - sensacyjny serial na podstawie znanej powieści, od dziś na TVP 2

Tymczase Joe, który ukrył się u Kathy, z którą miał mieć randkę w ciemno, probuje przekonać dziewczynę, że jest niewinny, że jest jednym z agentów CIA. Kobieta jednak mu nie wierzy. Na trop Joe'ego wpada Gabrielle Joubert, który działa na rzecz terrorystów. Turner ma więc coraz większe kłopoty. 

Trzy dni Kondora – gdzie obejrzeć 3 odcinek 1 sezonu serialu?

Trzeci odcinek pierwszego sezonu serialu sensacyjnego Trzy dni Kondora będzie można obejrzeć już dziś, w środę, 22 września 2021 roku o godzinie 23:00, na kanale  TVP 2.

Trzy dni Kondora – opis 4 odcinka 1 sezonu serialu

 Joe dalej próbuje przekonać Kathe do siebie. Zdradza jej zatem szczegóły ze swojego życia. Opowiada o ojcu, który był wykładowcą akademickim w Bejrucie i zginął w zamachu. O swoich studiach i przyjaźni z Calebem Wolfem, który włamując się do komputerów, walczył z dyskryminacją i wielką niesprawiedliwością. 

Czytaj również: Trzy dni Kondora - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku 1 sezonu serialu?

Tymczasem jego wuj pracuje nad niewinnością Joe'ego. Próbuje zwersbować go do CIA. Marty coraz bardziej się przekonuje, że Bob wkręcił do grupy prowadzącej śledztwo, swojego człowieka. Zamierza dowiedzieć się kim jest owa osoba. 

Trzy dni Kondora – gdzie obejrzeć 4 odcinek 1 sezonu serialu?

Kolejny, czwarty odcinek pierwszego sezonu udostępniony będzie na kanale TVP 2, w czwartek, 23 września 2021 roku, tym razem o godzinie 23:00. 

Czytaj również: Trzy dni Kondora - co wydarzy się w 2 i 3 odcinku 1 sezonu serialu?

Trzy dni Kondora – książki 

Serial Trzy dni Kondora to produkcja sensacyjna, której bazą stała się bardzo popularna powieść sensacyjno-kryminalna, utrzymana w konwencji thrillera, o tytule Sześć dni Kondora, której autorem jest James Grady

Książkę „Sześć dni Kondora” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sześć dni Kondora
James Grady1
Okładka książki - Sześć dni Kondora

Kondor - to kryptonim Malcolma, młodego urzędnika z sekcji archiwalnej CIA w Waszyngtonie, miłośnika "czarnej" literatury kryminalnej. Pewnego dnia otaczająca...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy