Urodzona gwiazda – Jak narodził się świetny zespół muzyczny polskich studentów Leningradzie?

Data: 2021-01-27 10:00:01 Autor: Tamer Adas

Urodzona gwiazda" to kolejna rosyjska produkcja obecna na antenach Telewizji Polskiej, skupiająca się tym razem na... grupie studentów z Polski, którzy marzą o karierze muzycznej, rozpoczynającej się z problemami w Leningradzie. Czy odnajdą się w Rosji? Co zaoferuje widzom ta opowieść?  Co czeka widzów po Czerwonej Królowej, Królowej Piękności oraz Kozackiej Miłości?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

"Urodzona gwiazda" to rosyjska produkcja z 2015 roku w reżyserii Marata Kima, ukazujący Leningrad  oraz grupkę polskich studentów na Uniwersytecie Leningradzkim, który wykorzystują swoją pasję muzyczna do znalezienia sobie ścieżki kariery i dojścia do sławy. Co dokładnie wiadomo na temat serialu Urodzona gwiazda?

Urodzona gwiazda – opis, o czym jest serial?

Rosyjska opowieść koncentruje się na zaprezentowaniu widzom historii młodej studentki z Polski, Klaudii, która na Uniwersytecie w Leningradzie zderza się z rodakami, którzy stworzyli zespół muzyczny, który ma potencjał podbić Rosję swoimi znakomitymi wykonami. 

Skromna dziewczyna początkowo nie chce się skłonić ku propozycji Pawła Aleksandrowicz,a jednakże krok po kroku ich drogi coraz mocniej się krzyżują oraz sprawiają, że wspólnie podejmą próbę walki o sławę oraz uznanie. Jak potoczy się ich wspólna kariera?   

Urodzona gwiazda – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Otóż odcinki będą emitowane codziennie w trakcie tygodnia o stałej godzinie 21:50, zatem warto sobie zapisać w kalendarzu, kiedy wyemitowane zostaną kolejne epizody:

Urodzona gwiazda – 2 sezon?

Po dziś dzień rosyjskojęzyczny serial nie doczekał się swojej kontynuacji, w wyniku czego nie należy się spodziewać wprowadzenia kolejnej serii. Zapewne całość zostanie zamknięta w ramach ostatniego odcinka.

Urodzona gwiazda – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Pierwszy sezon „Urodzona gwiazda" liczy 12 odcinków, emitowanych codziennie w trakcie tygodnia za pośrednictwem stacji TVP 2, zastępując w tym miejscu wczoraj zakończony mini serial Hotel Vidago Palace. W tym wypadku również nie mamy do czynienia z długą serią.

Premierowy odcinek będzie można zobaczyć w środek, 28 stycznia 2021 roku od godziny 21:45 za pośrednictwem anteny stacji TVP 2 oraz w internecie poprzez platformę vod.tvp.pl.

Urodzona gwiazda – książka

Serial Urodzona gwiazda jest oparty o własny scenariusz i reżyserię Marata Kima, który przygotował serię w jej pełnym wymiarze. Być może po obejrzeniu odcinków zdecyduje się na lekturę książki Urodzona pod szczęśliwą gwiazdą, autorstwa Pauli Marshall.

Książkę Urodzona pod szczęśliwą gwiazdą kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.