Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa

Autor: Sławomir Krempa
News - Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa

 24-25 września trwać będzie akcja „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®”

Gra w escape roomie pozwala skutecznie oderwać ciało i umysł od komputera i urządzeń mobilnych. Zabawa w ucieczkę z pokoju rozwija kreatywność, logiczne myślenie i zapewnia niezapomniane przeżycia offline. Dlatego Room Escape Warszawa® przyłącza się do ogólnopolskiego ruchu wspierającego czytanie książek i rozpoczyna akcję „Uwolnij książkę”, która oferuje uczestnikom możliwość nie tylko rozwiązywania zagadek, ale również zdobywania książek.

24 i 25 września w Room Escape Warszawa® w trzech pokojach zagadek przy ul. Inżynierskiej 1, na śmiałków czekać będzie specjalna niespodzianka. Przez dwa dni, pokoje Rycerski, Muzeum i Wehikuł Czasu wzbogacone będą o dodatkową zagadkę, której rozwiązanie pozwoli graczom zdobyć książkę: Escape Book Wydawnictwa Czarna Owca i zabrać ją ze sobą do domu. Uwolnienie Escape Booka, umożliwi uczestnikom zabawy, kontynuowanie escape roomowych przeżyć w domowym zaciszu. Dodatkowo każdy z uczestników grupy będzie mógł wybrać sobie dowolny tytuł z Biblioteczki Room Escape Warszawa® i zabrać go ze sobą do domu za darmo! Akcja będzie miała kontynuację w kolejnych miesiącach, gdzie do uwolnienia pojawią się nowe, ciekawe tytuły. Akcji „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®” patronuje Big Book Cafe.

Czym jest Escape Book? To niezwykła książka – ucieczka z pułapki, swoisty escape room zamknięty w okładce. Gra, podczas której twoją misją jest pomoc dziennikarce śledczej Kandeli Jasnej. Musisz pomóc reporterce wydostać się z labiryntu, w którym została uwięziona podczas poszukiwania dowodów na działalność przestępczą potężnego Klubu Wanstein. Aby móc podjąć wyzwanie, trzeba najpierw zdobyć samą książkę. Wydostanie się z realnego escape roomu będzie świetnym treningiem przed pomocą dziennikarce.

Escape Book będzie czekał na śmiałków podczas akcji „Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®”. By mieć szansę na przeżycie niesamowitej przygody z dziennikarką śledczą wystarczy… przeżyć inną niesamowitą przygodę! W lokalu przy ulicy Inżynierskiej 1 każdy znajdzie coś dla siebie. Można świetnie bawić się w tajemniczym Rycerskim pokoju niczym z czasów średniowiecznych wojen, pilnie strzeżonym Muzeum lub magicznym Wehikule Czasu. W pokoju jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób, zaś na rozwiązanie wszystkich zagadek drużyna dostaje 60 minut. Koszt zabawy w pokoju to przed godz. 15:00 150 zł, zaś po godz. 15:00 180 zł. Liczba grup biorących w akcji jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy! Rezerwacji na zabawę w dn. 24-25 września można dokonać poprzez stronę https://roomescape.pl/uwolnij-ksiazke-z-room-escape-warszawa/.

Dla osób, które chcą przyłączyć się do akcji, mamy ważną informację: dwudniowe wydarzenie, to nie koniec. Do końca roku można przynieść na Inżynierską książkę, a w zamian wybrać inny tytuł z Biblioteczki Room Escape Warszawa® i zabrać go do domu.. W Room Escape Warszawa® lubimy czytać i dzielić się tą przyjemnością z innymi! Podobnie zresztą jak w Big Book Cafe, który objął akcję patronatem. Big Book Cafe to miejsce wyjątkowe – księgarnia, kawiarnia i centrum zdarzeń literackich. Współtworzą i wspierają unikalne wydarzenie literackie. Przeżywaj przygody zarówno w realu, jak i w swojej wyobraźni, podejmij wyzwanie i Uwolnij książkę z Room Escape Warszawa®!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Escape book
Ivan Tapia
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Dwie twarze Ioany
Katarzyna Archimowicz;
Dwie twarze Ioany
Róże w garażu
Agnieszka Tyszka
Róże w garażu
Czarne serce
Elisa Puricelli Guerra
Czarne serce
Meandry miłości
Katarzyna Bulicz-Kasprzak
Meandry miłości
Pokaż wszystkie recenzje