Valeria, premiera trzeciego sezonu romantyczno-komediowego serialu Netfliksa już za nami

Data: 2023-06-02 09:04:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Wśród czerwcowych premier platformy Netflix znalazła się także kontynuacja hiszpańskiego serialu łączącego dramat, z komedią i romansem, którego bohaterkami są cztery przyjaciółki, w tym tytułowa Valeria. 

Diana Gómez jako Valeria, Paula Mália jako Carmen, Silma López jako Lola i Teresa Riott jako Nerea w serialu "Valeria" od Netflix. Zdjęcie: Felipe Hernandez/Netflix

Serial nosi tytuł Valeria, i jak już wspominaliśmy jest produkcją hiszpańską, która wraca na platformę Netflix w kolejnym, już w trzecim sezonie. Co wiemy o serialu Netflix, i dalszych losach czterech przyjaciółek? Czy warto go obejrzeć? 

Valeria: sezon 3 – opis

Serial Valeria to hiszpański komediodramat i jednocześnie opowieść romantyczna, której bohaterkami są cztery kobiety, cztery nierozłączne przyjaciółki, które borykają się z codziennym życiem, jego problemami, rozterkami i romantycznymi uniesieniami. 

     Czytaj również: Fałszywy profil, kolumbijski serial romans w klimacie thrillera zadebiutował na Netflix

W nowym, trzecim już sezonie serialu od platformy Netflix, Valeria, Carmen, Lola oraz Nerea staną przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami. Nie braknie nowych trójkątów miłosnych i problemów życiowych kobiet, które skończyły już trzydzieści lat. 

Valeria: sezon 3 - obsada

Valeria to produkcja Netflix, serial komediodramat romantyczny, z Hiszpanii, z aktorami z tegoż właśnie kraju. W głównych rolach: Diana Gómez jako Valeria, Silma López jako Lola, Paula Mália jako Carmen, Teresa Riott jako Nerea oraz Maxi Iglesias jako Victor. W pozostałych rolach: Ibrahim Al Shami J., Juanlu González, Júlia Molins.

Czytaj również: Valeria, informacje o serialu - opis

Reżyserkami serialu Netflix są Inma Torrente i Nely Reguera.

Valeria: sezon 3 – kiedy premiera?

Valeria: sezon 3, produkcja będąca serialem oryginalnym od Netflix, i jego kontynuacją w kolejnym już sezonie, tym razem trzecim, ma swoją premierę na platformie Netflix 2 czerwca 2023 roku. Serial zostanie udostępniony we wszystkich 8 odcinkach. 

    Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 27 maja do 2 czerwca 2023 roku

Valeria: sezon 3 – opinie o serialu

Opisywana produkcja, o tytule Valeria: sezon 3 to kolejna miniserialowa opowieść od platformy Netflix, która zaskarbiła sobie zaufanie użytkowników Netfliksa, i popularność, bo platforma zechciała ją kontynuować w trzecim sezonie. Spodoba się zatem widzom, którzy oczekiwali na jej kontynuację. 

    Czytaj również: Syrena: Kto przetrwa na wyspie? - południowokoreańskie reality show Netfliksa

Serial może spodobać się także zwolennikom dramatów, komedii, ale i opowieści o tematyce romantycznej. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Valeria – książka

Serial Valeria to kolejna produkcja serialowa i jednocześnie oryginalna od Netflix bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inną książkę, o tytule Maleńka, a autorem jest Anna H. Niemczynow

Książkę „Maleńka” wydawnictwa Luna można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, dramaty, komedie, romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje