Wesprzyjmy zwierzaki przed zimą. Rusza akcja „Świąteczna micha"

Data: 2019-12-13 12:03:04 Autor: Sławomir Krempa

Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza książek Co wie twój pies? Sophie Collins i Co wie twój kot? Sally Morgan zostanie przeznaczona na zakup karmy i ciepłych koców na zimę zwierzakom ze Schroniska w Korabiewicach. Akcję „Świąteczna micha” zorganizowali wydawca Alma-Press i Fundacja VIVA! 

Schronisko w Korabiewicach opiekuje się już blisko 400 zwierzętami. Każdy z nich zasługuje na pełną miskę, ciepłe posłanie, troskę, miłość i dom. Jeśli nie możesz adoptować zwierzaka, pokaż mu swoje wsparcie w inny sposób. Kup książki Co wie twój pies? i/lub Co wie twój kot?, a Mikołaj w twoim imieniu zawita do schroniska. 

Książki, które biorą udział w akcji zorganizowanej przez oficynę Alma-Press i Fundację VIVA!, skierowane są do wszystkich miłośników zwierząt. Sophie Morgan w Co wie twój pies? bada fascynujący świat psiej percepcji i pokazuje świat z psiego punktu widzenia, dzięki czemu łatwiej można komunikować się ze swoim pupilem. Daje również odpowiedź na pytanie nurtujące właścicieli psów: czy on posiada szósty zmysł? Z kolei książka Co wie twój kot? Sally Morgan pokazuje sposób postrzegania świata przez koty, które – wbrew powszechnym opiniom – da się zrozumieć! Dzięki lekturze poznamy potrzeby naszych futrzaków, rozszyfrujemy, kiedy chcą pobyć same, kiedy wymagają pieszczot, a ich zachowania w codziennych sytuacjach przestaną być dla nas tajemnicą.

Akcja „Świąteczna micha” trwa do końca roku 2019. Jeśli nakład książek się wyczerpie, Wydawnictwo Alma-Press zapowiedziało dodruki. Wesprzyjmy zwierzaki przed zimą!

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Co wie Twój pies?
Sophie Collins4
Okładka książki - Co wie Twój pies?

Czy pies rzeczywiście potrafi wyczuć zbliżające się trzęsienie ziemi albo wykryć raka zanim zostanie postawiona diagnoza? Ludzkie zmysły bledną przy psich...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje