Wesprzyjmy zwierzaki przed zimą. Rusza akcja „Świąteczna micha"

Data: 2019-12-13 12:03:04 Autor: Sławomir Krempa

Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza książek Co wie twój pies? Sophie Collins i Co wie twój kot? Sally Morgan zostanie przeznaczona na zakup karmy i ciepłych koców na zimę zwierzakom ze Schroniska w Korabiewicach. Akcję „Świąteczna micha” zorganizowali wydawca Alma-Press i Fundacja VIVA! 

Schronisko w Korabiewicach opiekuje się już blisko 400 zwierzętami. Każdy z nich zasługuje na pełną miskę, ciepłe posłanie, troskę, miłość i dom. Jeśli nie możesz adoptować zwierzaka, pokaż mu swoje wsparcie w inny sposób. Kup książki Co wie twój pies? i/lub Co wie twój kot?, a Mikołaj w twoim imieniu zawita do schroniska. 

Książki, które biorą udział w akcji zorganizowanej przez oficynę Alma-Press i Fundację VIVA!, skierowane są do wszystkich miłośników zwierząt. Sophie Morgan w Co wie twój pies? bada fascynujący świat psiej percepcji i pokazuje świat z psiego punktu widzenia, dzięki czemu łatwiej można komunikować się ze swoim pupilem. Daje również odpowiedź na pytanie nurtujące właścicieli psów: czy on posiada szósty zmysł? Z kolei książka Co wie twój kot? Sally Morgan pokazuje sposób postrzegania świata przez koty, które – wbrew powszechnym opiniom – da się zrozumieć! Dzięki lekturze poznamy potrzeby naszych futrzaków, rozszyfrujemy, kiedy chcą pobyć same, kiedy wymagają pieszczot, a ich zachowania w codziennych sytuacjach przestaną być dla nas tajemnicą.

Akcja „Świąteczna micha” trwa do końca roku 2019. Jeśli nakład książek się wyczerpie, Wydawnictwo Alma-Press zapowiedziało dodruki. Wesprzyjmy zwierzaki przed zimą!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Co wie Twój pies?
Sophie Collins4
Okładka książki - Co wie Twój pies?

Czy pies rzeczywiście potrafi wyczuć zbliżające się trzęsienie ziemi albo wykryć raka zanim zostanie postawiona diagnoza? Ludzkie zmysły bledną przy psich...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Pokaż wszystkie recenzje