Westeros w Toruniu? Festiwal “Gry o Tron” już wkrótce!

Data: 2019-06-13 08:54:04 Autor: mojebestsellery
News - Westeros w Toruniu? Festiwal “Gry o Tron” już wkrótce!

Serial Gra o Tron to jedna z najpopularniejszych na świecie produkcji stacji HBO, a jednocześnie - ekranizacji książek. Wieloodcinkowy serial powstał na podstawie powieści Georga R.R. Martina, a teraz - Polacy będą mieli szansę przenieść się do Westeros.

Wszystko za sprawą Książnicy Toruńskiej, która 15 czerwca organizuje “Święto Wyobraźni” w ramach którego w Toruniu odbędzie się Dzień z “Grą o Tron”. Organizatorzy postarali się zaś, by ich impreza okazała się interesująca nie tylko dla czytelników, ale także - fanów serialu i… gier!

Co przygotowano? Przede wszystkim prelekcje i wykłady, ale również spotkania autorskie, gry terenowe i gry planszowe. W sumie organizatorzy przewidzieli około 20 punktów programu, które łącznie trwać będą aż do godziny 18:00. Do udziału w imprezie zaproszono m.in. dra Tomasza Markiewkę, dra Krzysztofa Maja czy Pawła Gąskę, którzy wygłoszą prelekcję na tematy związane z popularną serią. Oprócz tego, podczas trwania Dnia z “Grą o Tron” odbywać się będą konkursy - do wygrania oficjalne fanty związane z GoT, których sponsorem jest firma HBO.

Pełen program można znaleźć na stronie organizatorów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kojarzycie Grę o Tron? Lubicie tę serię?

Fot. mat. prasowe organizatora / copyright HBO 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Gra o tron
George R. R. Martin
Wydawnictwo