Wiedźmin – pogromca potworów, mobilna gra od studia CD Project

Data: 2021-07-24 10:13:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

CD Project, studio odpowiedzialne za niezwykle popularną serię gier Wiedźmin, a właściwie spółka giganta, firma Spokko, oddała w ręce graczy kolejny tytuł, tym razem mobilny w klimacie Pokemon Go.

Obrazek w treści

Gra nosi tytuł Wiedźmin – pogromca potworów i jest tytułem growym przeznaczonym na urządzenia mobilne, na telefony, tablety i tym podobne elektroniczne sprzęty. Co wiemy o grze?

Wiedźmin – pogromca potworów – opis gry

Gra mobilna, jaką jest Wiedźmin – pogromca potworów to tytuł, który skupia się na podobnej rozgrywce jak wszystkim znane Pokemon Go, ale akcja jej toczy się w świecie znanym z Wiedźmina, czyli w takich w jakim CD Project się wyspecjalizowało. 

Czytaj również: Jak wypada w walce serialowy wiedźmin Geralt? Fragment serialu Wiedźmin od Netflixa!

Zadaniem graczy jest walczenie z wrogami i potworami jakie napotyka na swojej drodze. Graczom przyjdzie także mierzyć się z przeróżnymi zadaniami, a także sporządzać eliksiry, jak w na Wiedźmina przystało. 

Wiedźmin – pogromca potworów – filmowy zwiastun

Wiedźmin – pogromca potworów to kolejna gra, która rozbudowuje już pokaźne uniwersum Wiedźmina, nie tylko growe, ale także serialowe. Czekamy bowiem na drugi sezon serialu Wiedźmin od Netfliksa, z którym CD Project tworzyło pierwszy panel interaktywny WitcherCon, na którym poznaliśmy szczegóły nie tylko serialu Wiedźmin, ale i serialu animowanego Wiedźmin: Zmora wilka.

Czytaj również: "Wiedźmin" sezon 2 – wszystkie informacje

Jak prezentuje się zaś gra na urządzenia mobilne, najnowszy i pierwszy taki projekt rodzimego studia CD Projekt, możecie obejrzeć na zwiastunie poniżej. 

Wiedźmin – pogromca potworów – jak grać?

Gra dostępna jest w darmowej formie. Tytuł można pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store. Tytuł którzy stworzony przez spółkę CD Projekt, firmę Spokko jest dostępny w darmowej formie.

Czytaj również: Wiedźmin: sezon 2 – znamy datę premiery drugiego sezonu

Firma czerpać będzie korzyści jedynie z mikropłatności i mikrotransakcjach, związanych z mieczami, strojami i wieloma dodatkami związanymi z grą, z samą jej rozgrywkę. 

Wiedźmin – pogromca potworów – książki

Gra mobilna Wiedźmin – pogromca potworów to tytuł stworzony na własnym pomyśle, na własnym scenariuszu. Produkcja jednak osadzona jest w uniwersum wszystkim znanym z Wiedźmina, gier, serialu, ale i książek, których autorem jest Andrzej Sapkowski.

Polecamy zatem bardzo serdecznie powieść Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin. Gra wyobraźni. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że o Wiedźminie powstało wiele publikacji. Możemy bowiem zapoznać się z publikacją Wiedźmin. Historia fenomenu. Jest także kompendium wiedzy o popularnych grach CD Project -  Wiedźmin. Kompendium o świecie gier.

Książkę „ Wiedźmin. Gra wyobraźni” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy