reklama

Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 43 oraz 44 odcinku serialu TVP 1

Data: 2021-10-10 10:02:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial wojenno-obyczajowy Telewizji Polskiej, o tytule Wojenne dziewczyny, dostępny w telewizyjnej Jedynce w czwartym już sezonie, ciszy się wielką popularnością wśród widzów. 

Obrazek w treści

Dziś premiera odcinka kolejnego, tradycyjnie w paśmie wieczornym. Kolejny epizod pojawi się już za tydzień, tradycyjnie w niedzielę. Sprawdźmy co wydarzy się w dwóch kolejnych odcinakch. Co czeka trzy przyjaciółki? 

Wojenne dziewczyny - opis 43 odcinka, 4 sezon serialu

Akcja odbicia Irki więzionej na Szucha rozwija się. Przyjaciółki planują jak ja odbyć. Marysia i Ewa wiedzą, że pieniądzę nic nie dadzą. Postanawiają w akcję zaangażować Sońkę i zaszantażować Schneidera. Chcą to zrobić za pomocą zdjęć. Widać na nich jak Niemiec się narkotyzuje.

Czytaj również:  Wojenne dziewczyny – Irka, Ewka i Marysia powrócą we wrześniu. Potwierdzono też kolejny sezon!

W swoim mieszkaniu Sońka umawia siostrzeńca Schneidera z dziewczynami, z Marysią i Ewką. Mają ustalić własne warunki. Ten chce najpierw dostać negatywy. Najpierw one, a potem uwolnienie Irki.  Niestety sprawy się mocno komplikują, gdy do mieszkania Sońki wchodzą żandarmii. 

Wojenne dziewczyny – gdzie obejrzeć 43 odcinek, 4 sezon? 

Kolejny 43 odcinek serialu, który zaczyna 4 sezon serialu Wojenne dziewczyny będzie można obejrzeć już dziś, 10 października 2021 roku o godzinie 20:15, na TVP 1.

Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 42 oraz 43 odcinku serialu TVP 1

Powtórka odcinka w czwartek, 14 października 2021 roku, o godzinie 0:30 na TVP seriale oraz w sobotę, 16 października 2021 roku o godzinie 18:30 na TVP 1. 

Wojenne dziewczyny – opis 44 odcinka, 4 sezon serialu

W kolejnym odcinku serialu Wojenne dziewczyny dochodzi do akcji odbicia Irki. Niestety ta kończy się śmiercią dziewczyny. Dziewczyny oskarżają o to Nitkę, która nie użyła pistoletu, bo ten się jej zaciął. Dziewczyna ma być pochowana pzez Szczęsnych na cmentarzu na Powązkach. Dowództwo jednak nie godzi się na taki pochówek, twiedząc, że to zbyt ryzykowne. 

Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 41 oraz 42 odcinku serialu TVP 1

Załamana Marysia, który zaczyna wątpić w sens tego co robi, nie wierząca już w zakończenie wojny, obiecuje znaleźć dobre miejsce na wieczny spoczynek jej przyjaciółki. 

Wojenne dziewczyny – gdzie obejrzeć 44 odcinek, 4 sezon? 

Kolejny, odcinek czwartego sezonu, udostępniony będzie na platformie kanale TVP 1 za tydzień, czyli 17 października 2021 roku, o godzinie 20:15. 

Czytaj również: Wojenne dziewczyny: sezon 4 - co wydarzy się w 40 oraz 41 odcinku serialu TVP 1

Powtórka odcinka w czwartek, 21 października o godzinie 0:30 na TVP Seriale. 

Wojenne dziewczyny – książki 

Serial Wojenne dziewczyny to produkcja bazująca na faktach historycznych, która opisuje losy młodych kobiet w trudnych czasach wojny. Istnieje książka, w której opisano losy owych dziewcząt, o tytule Dziewczyny wojenne, autorstwa Łukasza Modelskiego.

Książkę „Dziewczyny wojenne” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dziewczyny wojenne
Łukasz Modelski13
Okładka książki - Dziewczyny wojenne

Wojna to z pozoru męska sprawa. Zmienia jednak kobiece losy tak samo mocno, jak męskie. Jak żyć w czasach, gdy własne wesele kończy się aresztowaniem przez...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy