Wybierz mi這嗆 - interaktywna opowie嗆 romantyczna dzi debiutuje na Netflix

Data: 2023-08-31 09:26:01 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Wyjątkową produkcję filmową ma dziś do zaoferowania platforma Netflix, która zaprasza widzów do udziału w interaktywnej opowieści romantycznej, w której pomagamy pewnej młodej kobiecie zdecydować o jej dalszym życiu. 

Avan Jogia, Laura Marano w interaktywnej komedii romantycznej "Wybierz miłość" Netflix. Zdjęcie: Matt Grace/Netflix

Film nosi tytuł Wybierz miłość i jest produkcją, w której widzowie mają wpływ na rozwój fabuły, pamiętając, że każdy wybór ma swoje konsekwencje. O czym opowie fabuła? Kto jest jej bohaterem? Czy warto obejrzeć? 

Wybierz miłość – opis

 Film Wybierz miłość to interaktywny komedia w romantycznym stylu, której bohaterką jest kobieta, na pozór spełniona. Cami Conway ma wszystko. Jest inżynierem dźwięku, czyli ma dobrą pracę, i właśnie szykuje się do swojego ślubu z Paulem, który jest fantastyczny. Ale naszej bohaterce wciąż czegoś brakuje. Czuje, że jej życie mogło wyglądać lepiej. 

     Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 25 sierpnia do 1 września 2023 roku

Zastanawia się czy aby nie przegapiła szansy bycia piosenkarką. W głowie siedzi jej myśl czy aby Paul to doby kandydat na męża? Może powinna jednak związać się z seksownym brytyjskim rockmanem. Może Rex Galier to ten jedyny? A może jest nim jej pierwszy chłopak, Jack Menna? To my poprzez wybory, czasami trudne, po zabawy "prawda czy wyzwanie: zadecydujemy jaką drogę życia wybierze Cami. Decyzje będą miały jednak swoje konsekwencje. 

Wybierz miłość – obsada 

W produkcji Wybierz miłość, amerykańskim filmie, interaktywnej komedii romantycznej, w roli głównej, jako Cami Conway wystąpiła Laura Marano, której towarzyszą Scott Michael Foster jako jej chłopak Paul, Avan Jogia jako Rex Galier oraz Jordi Webber jako Jack Menna.  W pozostałych rolach: Megan Smart, Benjamin Hoetjes, Nell Fisher.

Czytaj również: Wybierz miłość, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Stuart McDonald.

Wybierz miłość - kiedy premiera? 

Premiera filmu zatytułowanego Wybierz miłość, oryginalnej produkcji Netfliksa miała miejsce w dniu dzisiejszym. Premiera Netflix przewidziana została na 31 sierpnia 2023 roku. Film zadebiutował na platformie w godzinach porannych. 

Wybierz miłość – opinie 

Film Wybierz miłość, to produkcja, która może przypaść do gustu zwolennikom romantycznych komedii, jakich na platformie Netflix nie brakuje. Film jest jednak okazją do zabawy, bowiem jest to interaktywna historia, w której widz decyduje o fabule. 

Czytaj także: Fala upałów - thriller o romansie, który rodzi poważne kłopoty z premierą na Netflix

Więcej na temat filmów i seriali znajdzie w dziale filmy i seriale.

Wybierz miłość – książka

Wybierz miłość to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. Ta interaktywna historia nie ma zatem odpowiednika w formie książki. W zamian polecamy zatem inna lekturę, książkę o tytule W drodze po szczęście, której autorem jest Małgorzata Urszula Laska.

Książkę "W drodze po szczęście" wydawnictwa Białe pióro można kupić taniej:

Tagi: netflix, komedie, komedie romantyczne, film interaktywny,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjd
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjd
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formu豉 Elli
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka ;
Formu豉 Elli
如iew morzycy
Jagna Rolska ;
如iew morzycy
Nasze 鈍iaty
Claudia Moonever
Nasze 鈍iaty
Poka wszystkie recenzje