Zabójcze maszyny - widowiskowe sci-fi od twórców Władcy Pierścieni i Hobbita

Data: 2021-10-17 11:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś na jednym z kanale telewizyjnych widowiskowe dzieło science-fiction, od twórców Władcy Pierścieni i Hobbita, pełen akcji film Zabójcze maszyny

Obrazek w treści

O czym jest film? Czy warto go obejrzeć i przede wszystkim kiedy i gdzie zostanie wyemitowany. O tym wszystkim dowiemy się właśnie teraz. Co wiemy o trzymającym w napięciu sci-fi Zabójcze maszyny? 

Zabójcze maszyny – opis filmu 

Film Zabójcze maszyny to klasyczne kino sci-fi, film produkcji nowozeladzko-amerykańskiej, którego akcja dzieje się w świecie postapokaliptycznym świecie, który został zniszczony przez wielki kataklizm. Tysiąc lat poźniej po Ziemi spacerują olbrzymie maszyny, które niszczą wszystko co znajduje się na ich drodze.

Czytaj również:  Powstanie serial inspirowany utworem „Rhiannon”

W świecie takim  żyje i próbuje przetrwać Tom Natsworthy. Pewnego dnia, mężczyzna pochodzący z przedmieść Londynu, spotyka na swojej drodze niebezpieczną uciekinierkę i buntowniczkę, Hester Shaw. Dwoje różniących się od siebie osób zawiera nieprawdopodobny sojusz. Ten zmieni bieg ludzkości. 

Zabójcze maszyny – obsada filmu

W filmie w obsadzie znaleźli się Hera Hilmar, mająca na swoim koncie udział w takich produkcjach jak: Życie na kredycie, Przysięga, Anna Karenina. Towarzyszy jej Robert Sheehan, którego możemy oglądać w filmach: Dary Anioła: Miasto kości, Wyklęci oraz Love/Hate.

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 24 października 2021 roku

W pozostałych rolach: Hugo Weaving, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Stephen Lang, Colin Salmon.

Reżyserem filmu jest Christian Rivers, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Minutes Past Midnight, Feeder. Produkcentami filmu są twórcy serii Władcy Pieścieni i Hobbita.

Zabójcze maszyny – gdzie obejrzeć film

Film miał swoją premierę w 2018 roku. Dziś, w niedzielę, 17 października 2021 roku, wyemituje go kanał TVN 7. Emisja o godzinie 20:00.

Powtórka filmu w sobotę, 23 paźddziernika 2021 roku, o godzinie 17:20, także na TVN 7.

Zabójrze maszyny – opinie o filmie

Opisywana produkcja jest klasycznym filmem science - fiction, pokazującym świat po wielkiej katastrofie, w post-apokaliptycznym stylu.

Przeczytaj również: Zabójcze maszyny, informacje o filmie - opis

Spodoba się także widzom, którzy są ciekawi tego jak z taką produkcją poradzili sobie twórcy przygodowego fantasy. 

Zabójcze maszyny – książki

Film Zabójcze maszyny to kolejne dzieło, która bazuje na powieści. Tym razem jest to książka autorstwa Philipa Reeve, o tytule Zabójcze maszyny

Książkę można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zabójcze maszyny
Philip Reeve0
Okładka książki - Zabójcze maszyny

Wkrótce wielki film twórców Władcy Pierścieni i Hobbita! Peter Jackson przenosi na ekran czterotomowy cykl Philipa Reeve’a...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy