Zabójcze wesele - kontynuacja filmu "Zabójczy rejs" właśnie trafiła na Netflix

Data: 2023-03-31 09:05:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś premiera zapowiadanej kontynuacji dobrze przyjętego "Zabójczego rejsu" z Adamem Sandlerem i Jennifer Anistonon w rolach głównych. W nowym filmie, już jako detektywi zostaną wplątani w międzynarodową aferę z pewnym Maharadżą. 

Obrazek w treści Zabójcze wesele - kontynuacja filmu "Zabójczy rejs" właśnie trafiła na Netflix  [jpg] Zdjęcie: Scott Yamano/Netflix

Film nosi tym razem tytuł Zabójcze wesele i jest, jak już wspominaliśmy kontynuacją komedii akcji Zabójczy rejs, która swoją premierę na platformie Netflix miała prawie trzy lata temu. W co tym razem wpakowali się Nick i Audrey Spitz? O tym możemy przekonać się już dziś, gdyż film trafił na platformę. 

Zabójcze wesele – opis filmu

Film Zabójcze wesele to amerykańskie kino akcji, ale w komediowym stylu, bezpośrednia kontynuacja wspomnianego już Zabójczego rejsu. Film po raz kolejny opowiada historię Nicka i Audrey Spitz, którzy zmienili branżę i teraz są świeżo upieczonymi detektywami, którzy pragną zaistnieć w tej branży. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 25 do 31 marca 2023 roku

Wszystko idzie w miarę spokojnie, ale jedynie do czasu, kiedy to ponownie zostają wplątani w niezłą aferę. Tym razem zostają wrobienie w międzynarodowe porwanie, a porwanym jest ich przyjaciele i zarazem Maharadża. Zostaje on porwany z własnego wesela, w którym uczestniczą także Nicka i Audrey.

Zabójcze wesele - obsada i twórcy

Film Zabójcze wesele to produkcja amerykańska, w której powrócą w rolach głównych Adam Sandler w roli Nicka Pitza oraz Jennifer Aniston jako Aundrey Spitz. Przy czym oboje są albo współscenarzystami filmu, albo jego producentami. W pozostałych rolach: Adeel Akhtar, John Kani, Mark Strong, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma.

     Czytaj również: Zabójcze wesele, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Jeremy Garelick.

Zabójcze wesele – kiedy premiera?

Zabójcze wesele to film z gatunku komediowych filmu akcji, ze sporą dawką tajemnicy, który jest oryginalną produkcją platformy Netflix. Dlatego też produkcja filmowa zadebiutowała właśnie na Netfliksie. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 31 marca 2023 roku

    Czytaj również: Zabójczy rejs 2 – Netflix zapowiada kontynuację hitowej czarnej komedii

Zabójcze wesele – opinie o filmie

Opisywana produkcja pod tytułem Zabójcze wesele, to film, który spodoba się przede wszystkim widzom lubiącym kino akcji, ale także i przede wszystkim produkcje komediowe, także w gwiazdorskiej obsadzie. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Chętnie obejrzą go także ci, którzy oglądali już pierwszy film z tej serii, którego Zabójcze wesele jest kontynuacją, czyli Zabójczy rejs. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Zabójcze wesele – książki

Film Zabójcze wesele to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. To oznacza, że produkcja nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę z gatunku kryminalnego, o tytule Nieczas, której autorem jest Erik Axl Sund.

Książkę „Nieczas” wydawnictwa Sonia Draga można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy netflix, akcja, komedia, filmy, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje