Quantcast

Zamęt już na Netflix - trzymający w napięciu o mrocznych tajemnicach cierpiącego na demencję ojca

Data: 2023-03-17 08:50:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Biblioteka platformy Netflix powiększyła się dziś także o trzymający w napięciu thriller produkcji belgijsko-holenderskiej, którego bohaterem jest młody mężczyzna i świeżo upieczony tata, któremu przyjdzie borykać się z tajemnica ojca. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Anton Mertens/Netflix

Film nosi tytuł Zamęt i jest dramatem w konwencji thrillera, który opowiada pełną napięcia historię młodego mężczyzny uwikłanego w mroczne tajemnice swego chorego ojca. Co wiemy o filmie? O czym dokładnie opowiada fabuła? Czy warto obejrzeć? 

Zamęt – opis filmu

Film Zamęt to produkcja dramatyczna, ale zrealizowana w stylu trzymającego w napięciu thrillera. Bohaterem filmu jest Mtthias, młody mężczyzna, który właśnie został tatą. Matt jest , influencerem, i jego życie płynie zgodnie z planem, a obecnie cieszy się z narodzin swojego synka, Juliusa. Niestety wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia odkrywa mroczny sekret swojego chorego na demencje ojca. 

     Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 marca 2023 roku

Zaczyna drążyć temat, otwierając tym samym puszkę Pandory, i uwalniając na zewnątrz wiele innych rodzinnych sekretów, o których do tej pory nic nie wiedział. To załamuje mężczyznę, o ktorego postara się walczyć jego żona, Liv, zanim będzie za późno. 

Zamęt - obsada i twórcy

Film Zamęt to produkcja belgijsko-holenderska, więc w filmie zobaczymy aktorów z tych właśnie krajów. W roli głównej, jako Matthias Ward Kerremans, któremu towarzyszy Jesse Mensah jako Timme, Sallie Harmsen jako Liv oraz Johan Leysen jako Pol. W pozostałych rolach: Mieke De Groote, Katelijne Damen, Lize Feryn, Simon DHuyvetter, Daphne Wellens.

     Czytaj również: Rana Naidu - indyjski serial kryminalny z dozą thrillera właśnie zadebiutował na Netflix

Reżyserem filmu jest Steffen Geypens.

Zamęt – kiedy premiera?

Zamęt to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera serialu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 17 marca 2023 roku

    Czytaj również: Zamęt, informacje o filmie - opis

Zamęt – opinie o filmie

Opisywana produkcja Netfliksa, pod tytułem Zamęt, z pewnością zainteresuje widzów lubiącym dramaty o rodzinnych tajemnicach. Przypadnie do gustu także tym widzom, którzy chętnie oglądają trzymające w napięciu thrillery. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Może także spodobać się tym, którzy lubią produkcje europejskie. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Zamęt – książki

Film Zamęt to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę, tym razem obyczajową, choć o takim samym tytule Zamęt, której autorem jest Irena Powell.

Książkę „Zamęt” wydawnictwa Novae Res można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy, dramaty, thriller, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje