Już jest zwiastun filmu „Zenek”! Zobacz film o Zenku Martyniuku

Data: 2020-01-23 09:30:48 Autor: pobarski
News - Już jest zwiastun filmu „Zenek”! Zobacz film o Zenku Martyniuku

Ogłoszenie przez Telewizję Polską rozpoczęcia prac nad filmem o znanym muzyku disco-polo, Zenku Martyniuku spowodowało zamieszanie w sieci i wśród fanów muzyki.  Dziś pojawił się pierwszy zwiastun filmu! Zobaczcie go!

Zenon Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków disco polo. Jego popularność sprawiła, że artysta pojawia się nie tylko na małych, lokalnych imprezach, ale także na koncertach sylwestrowych emitowanych przez ogólnopolskie media. W 2020 roku na ekrany kin wejdzie produkcja będąca biografią Zenka Martyniuka. Więcej na temat filmu przeczytać możecie w naszym poprzednim materiale.

Zenek  – opis

Film Zenek to biograficzna produkcja, która przedstawi losy znanego wykonawcy muzyki disco-polo. W filmie, w którym w postać Martyniuka wcieli się Krzysztof Czeczot, przedstawiona zostanie młodość piosenkarza, a także pierwsze kroki w muzycznej karierze. Jak zapewniają twórcy filmu, nie zabraknie także muzycznych hitów znanych fanom muzyki disco

Zenek  – zwiastun

Do tej pory nieznany był cały zwiastun filmu, a jedynie pierwszy teaser opublikowany jeszcze w 2019 roku.

23 stycznia o 9:30 na oficjalnych kanałach filmu został zamieszczony pełny oficjalny zwiastun produkcji. Zwiastun można zobaczyć poniżej:

Zenek – gdzie zobaczyć film

Film pojawi się w kinach już 14 lutego 2020 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć go w Internecie. W związku z udziałem w produkcji Telewizji Polskiej można jednak przypuszczać, że cały film jakiś czas po premierze kinowej wyemitowany zostanie właśnie przez TVP.

Zenek  – książka o Zenonie Martyniuku

W 2019 roku nakładem Wydawnictwa Edipresse ukazała się książka Życie to są chwile autorstwa Marii Rokity oraz Zenona Martyniuka. To książkowa wersji biografii muzyka, którą kupić można w wielu księgarniach internetowych:

 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Życie to są chwile
Zenon Martyniuk3
Okładka książki - Życie to są chwile

Zenek Martyniuk, chłopak z Podlasia, nie zawahał się, żeby pójść za swoimi marzeniami. Muzykę kochał od dziecka. I choć miał być ekonomistą, zamiast...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje