Już jest zwiastun filmu „Zenek”! Zobacz film o Zenku Martyniuku

Data: 2020-01-23 09:30:48 Autor: pobarski
News - Już jest zwiastun filmu „Zenek”! Zobacz film o Zenku Martyniuku

Ogłoszenie przez Telewizję Polską rozpoczęcia prac nad filmem o znanym muzyku disco-polo, Zenku Martyniuku spowodowało zamieszanie w sieci i wśród fanów muzyki.  Dziś pojawił się pierwszy zwiastun filmu! Zobaczcie go!

Zenon Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków disco polo. Jego popularność sprawiła, że artysta pojawia się nie tylko na małych, lokalnych imprezach, ale także na koncertach sylwestrowych emitowanych przez ogólnopolskie media. W 2020 roku na ekrany kin wejdzie produkcja będąca biografią Zenka Martyniuka. Więcej na temat filmu przeczytać możecie w naszym poprzednim materiale.

Zenek  – opis

Film Zenek to biograficzna produkcja, która przedstawi losy znanego wykonawcy muzyki disco-polo. W filmie, w którym w postać Martyniuka wcieli się Krzysztof Czeczot, przedstawiona zostanie młodość piosenkarza, a także pierwsze kroki w muzycznej karierze. Jak zapewniają twórcy filmu, nie zabraknie także muzycznych hitów znanych fanom muzyki disco

Zenek  – zwiastun

Do tej pory nieznany był cały zwiastun filmu, a jedynie pierwszy teaser opublikowany jeszcze w 2019 roku.

23 stycznia o 9:30 na oficjalnych kanałach filmu został zamieszczony pełny oficjalny zwiastun produkcji. Zwiastun można zobaczyć poniżej:

Zenek – gdzie zobaczyć film

Film pojawi się w kinach już 14 lutego 2020 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć go w Internecie. W związku z udziałem w produkcji Telewizji Polskiej można jednak przypuszczać, że cały film jakiś czas po premierze kinowej wyemitowany zostanie właśnie przez TVP.

Zenek  – książka o Zenonie Martyniuku

W 2019 roku nakładem Wydawnictwa Edipresse ukazała się książka Życie to są chwile autorstwa Marii Rokity oraz Zenona Martyniuka. To książkowa wersji biografii muzyka, którą kupić można w wielu księgarniach internetowych:

 

 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Życie to są chwile
Zenon Martyniuk3
Okładka książki - Życie to są chwile

Zenek Martyniuk, chłopak z Podlasia, nie zawahał się, żeby pójść za swoimi marzeniami. Muzykę kochał od dziecka. I choć miał być ekonomistą, zamiast...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Schronisko dla ludzi
Wojciech Szlęzak
Schronisko dla ludzi
Ciało nie kłamie
Judy Melinek
Ciało nie kłamie
Antarabhawa
Przemysław Szulgit
Antarabhawa
Miłość to wybór. O terapii współuzależnień
Robert Hemfelt; Paul Meier; Frank Minirth
Miłość to wybór. O terapii współuzależnień
Bezkresny
Kenneth Oppel
Bezkresny
Lili w Krainie Baśni
Nadiia Prystai
Lili w Krainie Baśni
Kobiety wojowniczki
Iwona Kienzler
Kobiety wojowniczki
Pokaż wszystkie recenzje