Złodzieje na pokładzie - indyjski thriller kryminalny o nieudanej kradzieży już na Netflix

Data: 2023-03-24 09:07:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Lubiących filmy z Indii, ale przede wszystkim trzymające w napięciu kino i historie kryminalne, zaciekawić może kolejna propozycja od platformy Netflix, jaka zadebiutował dziś w godzinach porannych. Historia pewnego nieudanej kradzieży i wielkiego chaosu, już do obejrzenia na Netflix. 

Obrazek w treści Złodzieje na pokładzie - indyjski thriller kryminalny o nieudanej kradzieży już na Netflix  [jpg] Zdjęcie: Netflix

A tytuł kolejnej oryginalnej produkcji od Netfliksa to Złodzieje na pokładzie. Jest to, jak już wspominaliśmy produkcja indyjska, łącząca dramat, kryminał i thriller, której bohaterami jest para zakochanych, i zadłużonych młodych ludzi. Co wiemy o filmie? Na czym skupia się jego fabuła? Czy warto obejrzeć? 

Złodzieje na pokładzie – opis filmu

Film Złodzieje na pokładzie to indyjska produkcja łącząca kino kryminalne, z trzymającą w napięciu opowieścią rodem z thrillera. Bohaterami filmu jest para, młodzi ludzie, stewardesa i jej chłopak, którzy muszą dokonać pewnego przestępczego czynu. Aby pokryć swoje długi, muszą ukraść pudełko, z bardzo cennymi kosztownościami. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 18 do 24 marca 2023 roku

Niestety kradzież pudełka z diamentami nie udaje się, a skok przemienia się w istny chaos, kiedy samolot, którym lecą, zostaje porwany. 

Złodzieje na pokładzie - obsada i twórcy

Film Złodzieje na pokładzie to produkcja indyjska, więc w filmie zobaczymy aktorów właśnie z tego kraju. W obsadzie w rolach głównych: Yami Gautam oraz Sunny Kaushal. W pozostałych rolach:  Sharad Kelkar, Farooq Azam, Priyanka Karunakaran, Rik Aby.

     Czytaj również: Złodzieje na pokładzie, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Ajay Singh.

Złodzieje na pokładzie – kiedy premiera?

Złodzieje na pokładzie to film z gatunku kryminalnego thrillera, który jest oryginalną produkcją platformy Netflix. Dlatego też produkcja filmowa zadebiutowała właśnie na Netfliksie. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 24 marca 2023 roku

    Czytaj również:  Furie - wietnamskie kino akcji, o sztukach walki debiutuje na Netflix

Złodzieje na pokładzie – opinie o filmie

Opisywana produkcja pod tytułem Złodzieje na pokładzie, to film, który spodoba się przede wszystkim widzom lubiącym kino indyjskie, które coraz mocniej widoczne jest na platformie Netflix. Nie zawiodą się także zwolennicy thrillerów. Coś więcej znajdą dla siebie w tej opowieści także miłośnicy kryminalnych historii. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Może także spodobać się widzom lubiącym dramaty, bo takie elementy też w tym filmie znajdziemy. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Złodzieje na pokładzie – książki

Film Złodzieje na pokładzie to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. To oznacza, że produkcja nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę z gatunku kryminalnego, o tytule Pokój na piętrze, której autorem jest Rachel Hawkins.

Książkę „Pokój na piętrze” wydawnictwa W.A.B. można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy netflix, filmy, thrillery, filmy kryminalne, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje