Wydawnictwo Jaguar zaprasza bibliotekarzy do świątecznego konkursu

Data: 2021-12-01 08:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Wydawnictwo Jaguar zaprasza biblioteki do wspólnej zabawy w ramach konkursu „Znajdź Jaguara pod choinką”. 20 zwycięskich bibliotek otrzyma pakiet wybranych książek Wydawnictwa Jaguar. 

Obrazek w treści

Wydawnictwo Jaguar zaprasza Bibliotekarki i Bibliotekarzy do wspólnej świątecznej zabawy z książkowymi nagrodami! Zadanie konkursowe polega na podarowaniu autorom wyjątkowo ważnego i budującego prezentu - miłego słowa. Co trzeba zrobić?

1. Wybierz dowolną autorkę lub dowolnego autora, która/który w 2021 roku opublikował/a książkę w Wydawnictwie Jaguar. Daty wydań poszczególnych książek zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej: wydawnictwo-jaguar.pl bądź śledząc naszą tegoroczną aktywność w social mediach: facebook.com/wydawnictwojaguar

2. W dowolnej technice i w dowolnym formacie (filmik, praca plastyczna, zdjęcie, piosenka, wiersz, list, wystawa książek, kartka świąteczna, praca interaktywna lub Twój inny autorski pomysł) wykonaj pracę konkursową polegającą na przekazaniu wybranej przez siebie osobie świątecznych życzeń i/lub ciepłych słów i wyrazów uznania w podziękowaniu za jej dokonania.

3. Do 11 grudnia do godziny 23.59 dostarcz pracę na adres mailowy aleksandra.sekowska@wydawnictwo-jaguar.pl (dodaj ją w formie załącznika lub wklej link prowadzący do Twojej pracy, jeśli została gdzieś zamieszczona bądź znajduje się na zewnętrznym serwerze).

Zwycięzców organizator konkursu ogłosi 17 grudnia 2021 roku, a 20 bibliotek otrzyma pakiet wybranych* książek Wydawnictwa Jaguar i drobny świąteczny upominek! Szczegółowe informacje na temat nagród znajdują się w punkcie 17. Regulaminu konkursu, który przeczytać można na stronie internetowej Wydawnictwa Jaguar

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Wydawnictwo