reklama

"Żywioły Saszy – Ogień": Trudne początki... Co wydarzy się w 1 i 2 odc Żywioły Saszy – Ogień?

Data: 2020-11-17 19:53:43 Autor: tadas

Żywioły Saszy – Ogień to kolejny serial stacji TVN, zapewniający nam jeszcze większą porcję atrakcji oraz odniesień, dzięki któremu zapoznamy się z serialową adaptacją powieści Lampiony, ukazując nam postać Saszy Załuski, policjantki która powróciła z wysp brytyjskich. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Żywioły Saszy – Ogień?

Obrazek w treści Fot. TVN / x-news.pl

Żywioły Saszy – Ogień to polski serial opracowany przez grupę TVN, emitowany premierowo za pośrednictwem platformy player.

Żywioły Saszy – Ogień – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Żywioły Saszy – Ogień? Sasza Załuska wraca z Wielkiej Brytanii, gdzie przez lata studiowała oraz specjalizowała się w zawodzie profilerki, krok po kroku zapewniając sobie błyskawicznie pracę w Polsce.

Kobieta ma się zająć sprawą eksplozji oraz podpaleń na terenie Łodzi. Kobieta waha się ze względu na siedmioletnią córkę, jednakże ostatecznie dołącza do specjalnej specgrupy zajmującej się pościgiem za sprawcami.

Czytaj także: Na tropie podpalacza. Recenzja serialu "Żywioły Saszy – Ogień"

Zdaniem gospodarzy zajmowanie się profilowaniem kryminalnym jest stratą czasu, jednakże Załuska nie chce się zatrzymać, krok po kroku pozyskując  klasyfikując kolejne fakty oraz dowody. 

Adam Gajek to młody chłopak mieszkający z zaborczą matką, odkrywa wyjątkowość ognia. Zaczyna się nim fascynować, w wyniku czego dojdzie do niebezpiecznych zasad....

Żywioły Saszy – Ogień – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Żywioły Saszy – Ogień? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 17 listopada na platformie player.pl.

Czytaj także: Premiera ekranizacji powieści Katarzyny Bondy już 17 listopada!

Żywioły Saszy – Ogień – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Żywioły Saszy – Ogień? Sprawa bardzo szybko okazuje się utrudniać oraz komplikować w wyniku czego śledczy powoli zaczynają rozumieć, że muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

Sasza krok po kroku stara się analizować wszystkie dowody, wskazówki oraz najmniejsze detale, które ostatecznie w wyniku profilowania złożą się na pełny obraz.

Czytaj także: Magdalena Boczarska w serialu na podstawie książek Katarzyny Bondy!

Kobieta wkrótce natrafi na kolejny, istotny dowód, który przesunie sprawę znacząco do przodu....

Żywioły Saszy – Ogień – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Żywioły Saszy – Ogień? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na platformie player.pl.

Czytaj także: Legendy na Boże Narodzenie. „Święta Noc" Wydawnictwa Promic

Żywioły Saszy – Ogień – książka

Serial Żywioły Saszy – Ogień oparty jest na powieści Lampiony, prezentując widzom losy Saszy Załuskiej, przy czym serial względem oryginalnych powieści dysponuje odmienną kolejnością. Wpierw (w książkach) bohaterkę poznaliśmy w tomie Pochłaniacz, następnie Okularnik, natomiast Lampiony są trzecią częścią cyklu. Powieściowo czwartym tomem był kryminał Czerwony Pająk. Wszystko ma swój koniec

Powieść Lampiony kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lampiony
Katarzyna Bonda8
Okładka książki - Lampiony

„Lampiony” są kontynuacją losów Saszy Załuskiej z całkiem nową zagadką, z którą przyjdzie się bohaterce zmierzyć. Tym razem profilerka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo