"Żywioły Saszy – Ogień": Co zdradzi Ziembiński? Co wydarzy się w 2 i 3 odc Żywioły Saszy – Ogień?

Data: 2020-11-24 16:01:09 Autor: tadas

Żywioły Saszy – Ogień to nowy serial stacji TVN, zapewniający nam jeszcze większą porcję atrakcji oraz odniesień, dzięki któremu zapoznamy się z serialową adaptacją powieści Lampiony, ukazując nam postać Saszy Załuski, policjantki która powróciła z wysp brytyjskich. Co czeka fanów w odcinkach 2 i 3 odc Żywioły Saszy – Ogień?

Obrazek w treściPHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TV

Żywioły Saszy – Ogień to polski serial opracowany przez grupę TVN, emitowany premierowo za pośrednictwem platformy player.

Żywioły Saszy – Ogień – opis 2 odc

Co wydarzy się w 2 odcinku Żywioły Saszy – Ogień? Sprawa błyskawicznie okazuje się komplikować na wielu wymiarach, w wyniku czego śledczy powoli zaczynają uświadamiać się, że muszą wznieść się na wyżyny umiejętności.

Załuska odkrywa podartą stronę z wierszem Adama, który okazuje się dla Saszy niezwykle ważnym tropem, dzięki któremu będzie w stanie opracować precyzyjny wynik profilowania zbrodniarza.

Czytaj także: Na tropie podpalacza. Recenzja serialu "Żywioły Saszy – Ogień"

W ten sposób podejrzenia kierują się w strony Cybanta. Ziembiński zostaje wezwany na przesłuchanie, w trakcie którego Sasza liczy na pozyskanie cennych informacji oraz wskazówek.

Żywioły Saszy – Ogień – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Żywioły Saszy – Ogień? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na platformie player.pl.

Czytaj także: Premiera ekranizacji powieści Katarzyny Bondy już 17 listopada!

Żywioły Saszy – Ogień – opis 3 odc

Co stanie się w 3 odc Żywioły Saszy – Ogień? Zeznania niestety nie okazały się być tak cenne i przydatne jakby wszyscy tego oczekiwali, w wyniku czego śledztwo dalej toczy się na ogólnikowych wskazaniach i poszlakach.

Czytaj także: Magdalena Boczarska w serialu na podstawie książek Katarzyny Bondy!

Niecodzienne metody Saszy Załuski z jednej strony przynoszą powoli pierwsze pozytywne skutki, z drugiej jednak cieszą się negatywnym zainteresowaniem i niechęcią w szeregach policji....

Żywioły Saszy – Ogień – gdzie obejrzeć 3 odc?

Gdzie można zobaczyć 3 odcinek Żywioły Saszy – Ogień? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 1 grudnia na platformie player.pl.

Czytaj także: Legendy na Boże Narodzenie. „Święta Noc" Wydawnictwa Promic

Żywioły Saszy – Ogień – książka

Serial Żywioły Saszy – Ogień oparty jest na powieści Lampiony, prezentując widzom losy Saszy Załuskiej, przy czym serial względem oryginalnych powieści dysponuje odmienną kolejnością. Wpierw (w książkach) bohaterkę poznaliśmy w tomie Pochłaniacz, następnie Okularnik, natomiast Lampiony są trzecią częścią cyklu. Powieściowo czwartym tomem był kryminał Czerwony Pająk. Wszystko ma swój koniec

Powieść Lampiony kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.