Alter ego

Tom 1 cyklu Alter ego

Ludmiła Batory zakończyła nieudany związek i postanowiła przenieść się do Gdańska. Tu podejmuje się pracy w klubie jako menadżerka. To właśnie tutaj los stawia na jej drodze niezwykle tajemniczego mężczyznę, Zachara Lwowa. Niestety dość szybko wychodzi, że nie do końca jest biznesmenem i być może jest zamieszany w handel dziećmi.
   Kim jest Zachar? Jaki jest jego plan? Co zrobi Miłka? Czy otworzy swe serce na miłość? Podejmie to ryzyko?

Jako jedna z pierwszych czytałam debiut Ani jeszcze w wydaniu recenzenckim. Już wtedy "M+P=LOVE", czyli historia Marty i Piotra pokazała, że autorka umie czarować słowem. Z niecierpliwością wypatrywałam kolejnej książki.
    A było na co, bowiem druga powieść okazała się być bardzo humorystyczna. Wszystko za sprawą ojca głównej bohaterki, pana Zenka, którego dialogi momentami bawiły do łez. Takie ożywcze były te określenia czy porównania, jakich używał. Normalnie komedia. I to bardzo mi się podobało.
   Główna bohaterka, Miłka dostała silne cechy charakteru. Inteligentna, odważna, rozsądna, silna i empatyczna. Zaskakiwała w chwilach grozy dowodząc, że wcale nie jest słabą płcią. Bardzo sympatyczna kobieta w średnim wieku.
    Bo musicie wiedzieć, że bohaterami tej powieści nie są młodzi ludzie. To postacie doświadczone życiowo. Z bagażem i jego wpływem ma teraźniejszość.
   Zachar jawił mi się z początku właśnie jako taki mężczyzna w wieku 20+. Jakież było moje zdziwienie, gdzy odkryłam ile ma lat.
   Autorka z resztą w jego przypadku co rusz dostarczała dość zaskakujących informacji, które fajnie trzymały w niepewności dostarczając tym samym takiego dreszczyku emocji związanego, oczekiwaniem na rozwój wydarzeń.
   Mimo ogromnej wesołości, dużej dawki romantyczności oraz rozpalającej erotyczności znalazło się również miejsce na całkiem fajną akcje i sensację.
   Autorka poczyniła całkiem interesującą historię. Z uwagą czytałam od samego początku do ostatniego zdania, po którym nie mogłam uwierzyć, że to już koniec. Kontynuacja potrzebna na już.
   A was zachęcam do lektury. Warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo NovaeRes

Informacje dodatkowe o Alter ego :

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-11-29
ISBN: 9788382195576
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Alter ego

Kup książkę Alter ego

M+P=LOVE
Anna Barczyk-Mews0
Okładka ksiązki - M+P=LOVE

Nie dowiesz się, co miłość może zmienić w twoim życiu, jeśli nie dasz jej szansy. Marta, architektka wnętrz, to młoda kobieta z przytłaczającym bagażem...