Arogant

Tom 1 cyklu Grzeszni

„Korzystaj z każdej chwili i nigdy, przenigdy nie oglądaj się za siebie. Żyj tak, jakby jutro wszystko miało się skończyć. I nigdy niczego nie żałuj!”

Trauma jaką przeżyła Liv, wskutek bestialskiej śmierci jej siostry bliźniaczki, na której miejscu, zresztą, powinna być właśnie Liv, bo to jej były był tego sprawcą...Zmusza ją do opuszczenia Chicago i przeniesienia się do rodziny w Miami. Tam musi mieszkać, ze swoim kuzynem Benem i mega przystojnym, aczkolwiek dupkowatym Hunterem. Tych dwoje od razu „zachodzi sobie za skórę”, pomimo wyczuwalnej, niesamowitej chemii między nimi, dogryzają sobie, wkurzają i nie dają po sobie poznać, obopólnego zainteresowania. Tym bardziej, że Hunter, bez mrugnięcia okiem, zalicza wszystkie panienki, które, na każdym kroku kleją się do niego, natomiast Liv stanowczo unika, tego typu bezwględnych „lovelasów”. Jednak ten opór nie trwa długo, Hunter okazuje się być na prawdę fajnym facetem, który robi dla niej wszystko, a Liv pododaje się temu uczuciu. Najgorsze jest to, że nie tylko Hunter ma powodzenie u płci przeciwnej, ale też Liv jest adorowana i podrywana przez większość facetów. I wszystko było by super, gdyby nie to, że Liv zaprzyjaźnia się z największym wrogiem Huntera, ukrywając to przed nimi. Nie spodziewa się jednak, jak straszne będą konsekwencje, odepchnięcia i okropnego potraktowania Liv... oraz zdeptania jej uczuć. Bo duch przeszłości, tylko czeka, żeby zaatakować i dokończyć swoje bestialskie dzieło.

Niesamowita książka, wciągająca i tak emocjonalna, że ma się czasem ochotę rozszarpać głównych bohaterów za ich podchody i fatalne decyzje. Super opisane sceny odpychania i przyciągania, no i te gorące momenty, choć nie ma ich bardzo dużo, to jednak mają swoją moc.
Paczka przyjaciół i relacje między nimi, pokazują jak bardzo można się szanować, bronić i pomagać, bez względu na okoliczności i konsekwencje.

No już wkrótce premierę będzie miana kolejna część serii GRZESZNI pt „Buntownik”....ciekawe, kto tym razem będzie walczył z uczuciami do siebie.

Informacje dodatkowe o Arogant:

Kup książkę Arogant

Buntownik
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Buntownik

Milton, odwieczny wróg Huntera, staje się jednym z jego przyjaciół. Niestety, między bohaterami ponownie staje kobieta, siostra Huntera. Milton ma dylemat...

Zdradliwy los
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Zdradliwy los

Życie bywa przewrotne. A szczególnie u tej pary. Shane już raz stracił rodzinę. Więc nie na rękę była mu nowa siostra i ugodowa macocha. Natomiast...