Assassins Creed. Bractwo

Tylko Ezio Auditore, mistrz asasynów może uwolnić Rzym od cierpienia i nędzy, którego obywatele żyją w ciągłym strachu przed bezlitosną rodziną Borgiów.

Cesare Borgia nie spocznie dopóki nie podbije całej Italii.

"Assassin's Creed. Bractwo" jest drugim tomem należączym do serii "Assassin's Creed", która posiada dziesięć tomów.

Oliver Bowden pisze przyjemnym stylem pisania, który czyta się z wielką przyjemnością. Nie rozumiem tylko kontekstu wplecionych do fabuły wyrażeń włoskich, francuskich, hiszpańskich i łacińskich, których tłumaczenie znajduje się na końcu książki.

Zachwyciła mnie nie tylko fabuła powieści, ale również cudowna okładka. Nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać następną część.

Po przeczytaniu dwóch tomów śmiało mogę powiedzieć, że zakochałam się w tej serii.

Powieść należy do gatunku fantastyki.

Myślę, że każdy koneser tego gatunku powinien przeczytać ten cudowny cykl.

W powieści, co chwilę się coś dzieje, nie ma czasu na nudę. Powieść jest ekscytująca i niesamowita. Uwielbiam fantastykę. W tej części mniej już przypominała mi "Trzech Muszkieterów', a bardziej "Wielkie Płaszcze". Jednak nie każdy może podzielić moje skojarzenia.

Podsumowując szczerze i gorąco polecam tę powieść każdemu, kto tylko ma na nią ochotę i mam nadzieję, że każdemu spodoba się tak samo, jak mi.

Informacje dodatkowe o Assassins Creed. Bractwo:

Kup książkę Assassins Creed. Bractwo

Assassin's creed. Czarna bandera
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin

Złota Era Piractwa. Śmiałków wabi Nowy Świat. Edward Kenway – arogancki młokos, syn angielskiego handlarza suknem, którego obsesją jest złoto –...

Assassin`s Creed: Pojednanie
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin`s Creed: Pojednanie

Assassin's Creed: Pojednanie to siódma część niezwykle popularnego cyklu powieści Olivera Bowdena z uniwersum gry Assassin's Creed. Rok 1789: nad...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;