Bad boys bring heaven

😇𝘙𝘦𝘤𝘦𝘯𝘻𝘫𝘢😇

"Bad boys bring heaven"... Ale czy na pewno? 😁
Książka C.S. Riley, która dosyć długo siedziała u mnie na półce, ale w końcu nadszedł jej czas. A jak już nadszedł, to nie chciałam się od niej odrywać! 😊
Jest to historia Hope i Asy- dwójki nastolatków, którzy są tak do siebie podobni, że aż się nienawidzą. 🤭
Wytatuowani i wyoutowani, chociaż tak naprawdę ciągle w centrum uwagi. Jak to w książkach z motywem hate/love wśród młodzieży licealnej bywa- ich niechęć do siebie zaczęła się z błahego powodu. Jednak rozwijała się dość intensywnie na równi z czymś innym, czymś, przed czym będą mocno się wzbraniać. 😉
Jednak oboje podświadomie wiedzą, że nikt inny nie zrozumie ich lepiej, niż oni sami.
Nikt inny nie sprawi, że wyjdą ze swojej strefy komfortu.
Nikt też nie będzie w stanie bardziej ich skrzywdzić.🥺

Zwłaszcza, że żadne z nich nie jest zwykłym nastolatkiem, przechodzącym tylko trudny okres. Zarówno Hope, jak i Asa walczą że swoimi demonami, z przeszłością, która pozostawiła po sobie emocjonalne szkody.
Czy będą więc potrafili być dla siebie kimś dobrym?
I czy to wystarczy? 🤔😊

Moja pierwsza myśl po skończeniu książki była taka, że jest to połączenie Pizgacza i Colleen Hooveer. 😅
Buntownicze nastolatki, tatuaże, papierosy, bad boy i jeszcze bardziej bad girl, a zaraz aniołki, spotkania w przeszłości i rodzinne, bolesne tajemnice. Podobało mi się to połączenie, chociaż wszystko było lekko podkoloryzowane, nie zawsze naturalne. Niektóre dialogi brzmiały zbyt filozoficznie, a opisy się rozciągały, ale mimo to z zaciekawieniem przewracałam kolejne kartki. 😊
Było kilka bardzo romantycznych momentów i chwytających za serce zdarzeń, było też nieco nieporozumień i wyolbrzymionych problemów.
Całość składa się na fajną mieszankę, z satysfakcjonującym zakończeniem i chęcią na więcej. 😊
Niedługo zabieram się za tom drugi, bo przyznam, że historii Leah i Isaaca jestem jeszcze bardziej ciekawa! 🥰
7,5/10

Btw. Jaka piękna okładka!

Informacje dodatkowe o Bad boys bring heaven:

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-01-26
Dodał/a opinię: lettoaletto

Tagi: hate-love new adult rumunia

Zobacz opinie o książce Bad boys bring heaven

Kup książkę Bad boys bring heaven

Oszustwa są dla ludzi bez wyobraźni.

The Last Breath
C.S. Riley0
Okładka ksiązki - The Last Breath

The Last Breath to wzruszająca, ciepła opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy przypadkiem się odnajdują. Hayley Flores jest spokojną studentką pielęgniarstwa...

Good Boys Go To Heaven
C.S. Riley0
Okładka ksiązki - Good Boys Go To Heaven

Oto opowieść o miłości, która maluje świat kolorowymi farbami!Nie ten chłopak, nie to miejsce, nie ten czas... Z barwnego lekkoducha, jakim była Leah...