Bądź swoją siłą przez 365 dni roku

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2013-12-04
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7229-360-2
Liczba stron: 416
Tytuł oryginału: Staying Strong 365 Days a Year
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Dariusz Rossowski/Maria Zalasa
Dodał/a opinię: Agnieszka Chmielewska-Mulka

Ocena: 5.2 (5 głosów)

Demi Lovato budzi się każdego ranka i docenia swoje zdrowie, szczęście, życie. Odzyskuje siły i próbuje pomóc innym młodym ludziom borykającym się z podobnymi problemami każdego dnia. Demi to artystka, której każdy album staje się hitem. Oprócz tego jest jurorem w amerykańskiej edycji "XFactor" i rzesze jej fanów oglądają ją w serialu "Glee". Jednak Demi jest również młodą kobietą szukającą stale swojej drogi. Zmaga się ze swoimi problemami w obliczu publiki i zawsze polega, nie tylko na przyjaciołach i rodzinie, ale codziennej afirmacji. To pomaga jej ustabilizować swoje życie i ją wzmacnia.
Deklaracje te wzrosły do pozostania silną i potężną przez 365 dni. Niniejsza książka jest zbiorem jej najpotężniejszych, uczciwych i pełnych nadziei spostrzeżeń. Każdy dzień prezentuje czytelnikom z cytatem, osobistą refleksją i celem do osiągnięcia. To jej własne słowa, dzięki którym żyje. Dzieli się nimi z ludźmi. To świadczy o tym, że ta młoda kobieta się nie poddała i nadal walczy.
"Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku" napisana przez Demi Lovato nie jest podręcznikiem szczęścia, ale to z pewnością książka, która może pomóc czytelnikowi poczuć się lepiej. Ta lektura różni się od wszystkich innych. Sprawia to fakt, że została napisana przez bardzo młodą kobietę a uważa się, że mądrość życiowa zazwyczaj pochodzi tylko od starszych i doświadczonych ludzi, którzy przeszli wiele w swoim życiu. Ale ta książka to dowód, że jest inaczej.
W swojej książce autorka zebrała zdania, które zainspirowały ją i dały jej siłę, dzięki czemu nauczyła się walczyć ze swoimi słabościami. Zamieściła swoje codzienne cele, które pomogły jej przetrwać każdy kolejny dzień, podczas gdy jej wola do leczenia umacniała się każdego dnia. A teraz, kiedy większość złych rzeczy jest już za nią oferuje swoją pomoc innym, którzy są w podobnej sytuacji.
Demi Lovato, która wcześnie w życiu doświadczyła co oznacza sława i popularność, również rozumie, co jak to często wpływa na młodych ludzi, którzy z dnia na dzień nie mogą już łączyć swego wizerunku pokazywanego publicznie z tym, co czują. Dlatego, podobnie jak wielu innych doświadczyła złych rzeczy związanych z uzależnieniami, zaburzeniami odżywiania, ale w odróżnieniu od wielu innych była w stanie rozpoznać je i zwrócić się o pomoc.
Wypełniona jest 365 inspirującymi cytatami i poradami medytacyjnymi, aby pomóc rozpocząć miłowanie życia. Nie ważne czy masz 16 czy 56 lat, dzięki tej lekturze poznasz losy Demi, a po jej zakończeniu będziesz bardziej kochać życie.
Książka jest bardzo osobista i dzięki temu udaje jej się zainspirować czytelników. Autorka otworzyła się przed nami, a to że dzieli się z czytelnikiem swoimi przeżyciami powoduje, że staje się mu bliższa. Czyta się ją bardzo szybko ze względu na prosty język i zwięzły sposób wysławiania się autorki. Wchłonęłam ją w ciągu kilku godzin. Bardzo budująca lektura.

Zobacz opinie o książce Bądź swoją siłą przez 365 dni roku

Kup książkę Bądź swoją siłą przez 365 dni roku

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Bądź swoją siłą. Twój pamiętnik z Demi
Demi Lovato0
Okładka ksiązki - Bądź swoją siłą. Twój pamiętnik z Demi

Pięknie zaprojektowany pamiętnik do samodzielnego wypełniania, towarzyszący bestsellerowej książce Demi Lovato Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku. Zawiera...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy