Bennett Mafia. Bennett Mafia

💲💲💲Recenzja💲💲💲

Premiera 30.06.2021 r.

"Bennett Mafia" - Tijan

Mafia - bezwzględnie i nieobliczalni ludzie, zabójcy, trzymający cały świat w swoich rękach ale to także ludzie, którzy kochają i chcą chronić swoich bliskich za wszelką cenę.

Riley, na drugie imię powinna mieć "waleczna i pomocna". Jej życie nigdy nie było usłane różami, wiele przeszła, co mocno odbiło się na jej psychice. Musiała stać się inną osobą. Grała przed wszystkimi i bardzo dobrze jej to wychodziło. Życie wiele razy zmusza ją do tego. Jednak walczy o swoje ideały i o ludzi, którzy potrzebują pomocy. Jest wytrwała w tym co robi. Czasami jej zachowanie wykazuje rozchwianie emocjonalne, które nie jest irytujące tylko przygnębiające.
Jest pełna dobra ale przeszłość postanawia z niej zakpić i przeciągnąć ją na stronę zła.

Kai, bezwzględny i bezduszny szef mafii. Ma wszystko pod kontrolą, dosłownie wszystko. Umie przewidzieć każdy szczegół, zawsze jest o krok dalej niż inni. Jego umiejętność kalkulacji jest niesamowita. Potwierdza to tylko jego piekielną inteligencję. Ma także w sobie charyzmę, która przyciąga i nie chce puścić. Jego tajemnice, jego zachowanie, wszystko do powoduje, że chce się odkryć to co naprawdę nim kieruje.
Wobec rodziny jest nieustępliwy i zawsze musi mieć ostanie zdanie. Może wydawać się, że jest zimnym draniem, który nie ma szacunku do własnej rodziny, ale jest inaczej,on to robi, bo ich kocha i chce ich bezpieczeństwa.
Niestety robi to strasznym kosztem.

Relacja która ich łączy jest niewidzialna. Nie ma wzniosłych słów. Za to są drobne gesty i spojrzenia. Nie powinno siebie pragnąć ale to nie takie proste. On - zabójca, ona - dziewczyna, która niesie pomoc. Niby nic ich nie łączy a tak naprawdę łączy wszystko. Miłość, to uczucie które ich wypełnia i niszczy. Bo przy takim uczuciu i w świecie którym żyją, każdy krok jest nieobliczalny.

Co to była za historia. Mafia w czystej postaci. Nie zabraknie porachunków, egzekucji, pościgów i porwań. Znowu możemy obejrzeć mafię z bliska, w kolejnym świetnym wydaniu. Jest w niej tajemnica i żądza, która nie pozwoliła się od niej oderwać. To było silniejsze, jakby świat mafii mnie wciągnął i nie chciał wypuścić.
To było silniejsze, jakby świat mafii mnie wciągnął i nie chciał wypuścić. A wiadomo, że z mafii nie tak łatwo wyjść.
Poznamy także inna stronę mafii. Będzie rodzinnie ale nie do końca, bo ich życie nigdy nie będzie normalne, a to co mają to tylko pozory. Strach goni strach, morderstwo goni morderstwo. Każda sekunda jest inna. Wszystko zmienia się w oka mgnieniu.
Akcja która się w niej toczy, jest kompletnie nieprzewidywalna. Niczego nie mogłam się domyśleć, nawet myśli bohaterów są pełne niepowodzeń, nie mogłam czytać z nich jak z otartej księgi. Wszystkiego czego się potem dowiadywałam było dla mnie szokiem.
Autorka stworzyła dla Nas fabułę, która przyciąga i nigdy nie odpycha. Bohaterzy są tak skomplikowani i charyzmatyczni, że czytanie o nich to jeden wielki roller-coaster. Emocje aż kipią. Strach, ból cierpienie, ten niedosyt, niewiedza, domyślanie się o co może tej całej zagadce chodzić, jest przerażające. Będzie też miłość i pożądanie.
Będzie także gorąco. Sceny są pełne erotyzmu i zmysłowości. Nie jest grzecznie, jest piekielnie niegrzecznie. Te sceny to tylko chwile przyjemności, bo w każdej chwili może wszystko szlak trafić.
Jeśli szukacie książki z motywem mafii, która was wciągnie, to ta będzie idealna. Z zapartym tchem będziecie ją czytać i nie dowierzać co się tam właśnie wydarzyło.
10/10!!!!

Kup książkę Bennett Mafia. Bennett Mafia

Damaged
Tijan0
Okładka ksiązki - Damaged

Komu tym razem uda się wyjść cało, a kto się złamie? Kontynuacja pełnej zwrotów akcji serii Insiders autorstwa Tijan. Bailey nie jest już osobą...

Królowie Nowego Jorku (Tom 1). Brudny interes
Tijan0
Okładka ksiązki - Królowie Nowego Jorku (Tom 1). Brudny interes

Nieprawdopodobny romans między przedstawicielką prawa i członkiem jednej z największych rodzin mafijnych w Nowym Jorku! Jess Montell za dnia pracuje jako...