Bez zgody

Kinga Litkowiec - Kinga to zdecydowanie autorka, która z każdą kolejną książką potrafi mnie mega zaskoczyć. Nie inaczej było i tutaj!!!

Fenomenalna, mocna i działająca na wyobraźnię historia. W powieści są zawarte elementy wątku BDSM, romansu.... Autorka zdecydowanie kupiła mnie tym swoim wydaniem jeszcze bardziej. Zawsze uważałam, że książki Kingi mogę brać w ciemno, ale teraz ... ? Teraz Kinia udowodniła to jeszcze dosadniej!

Marina, dziewczyna z bogatego domu, z zaplanowaną już z góry przyszłością, chce zrobić coś dla siebie. Zgłasza się na casting, który ma być jej drogą do raju. Do uwolnienia się z zaplanowanej przyszłości. Niestety dostając przepustkę do lepszego życia, trafia wprost do piekła, swojego własnego piekła. Jedyne co jej pozostaje to nauczyć się żyć według zasad w nim panujących.

Nie jest łatwo. Pisarka zadba o odpowiednią ilość emocji, szczególnie tych skrajnych. Od łez szczęścia do łez bólu i bezsilności..... Gwarantuję Wam, że nie będziecie się nudzić podczas lektury!

Jeśli lubicie książki w mocnym, bardzo mocnym klimacie to koniecznie sięgnijcie po "Bez zgody" Kingi Litkowiec!!!!

Polecam przeogromnie ❣️

Informacje dodatkowe o Bez zgody:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska

Zobacz opinie o książce Bez zgody

Kup książkę Bez zgody

Wbrew zasadom
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Wbrew zasadom

TOM IV BESTSELLEROWYCH DEMONÓW Z LOS ANGELES! Morris nie urodził się złym człowiekiem. To zło urodziło się w nim, gdy w tragicznych okolicznościach stracił...

Szept mroku
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Szept mroku

Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz