Bezwład. Audiobook

“Bycie matką dorosłego dziecka to jednocześnie podziwianie osoby, którą się stało, i opłakiwanie tego czym się stało”.

Allison jest jedyną osobą która przeżyła katastrofę śmigłowca w górach skalistych. Zaczyna się walkę o swoje życie. W tym czasie jej matka Maggie przeżywa tragedię, wciąż ma nadzieję, że Allison, która została uznana za zmarłą żyje i czeka na pomoc. Szuka wskazówek, które mogłyby pomóc odnaleźć jej jedyną córkę. Allisson zna straszną tajemnicę, a ludzie którzy wiedzą, że dziewczyna odkryła ich sekret są gotowi ją zabić, żeby tylko przerażająca prawda nie wyszła na jaw.

Trudno jest sobie wyobrazić co przeżywa zrozpaczona matka, kiedy jej córka ginie w katastrofie lotniczej. Jednak Meggie ma ciągle nadzieję, bo nie zostało znalezione ciało Allison. Kobieta zaczyna poszukiwania córki. Jest tylko jeden problem, Allison kilka lat wcześniej, po śmierci ojca, całkowicie zerwała kontakt z matką. Kobieta tak naprawdę nie zna swojej córki. “Bezwład” to debiut Jessici Barry. Autorka zbudowała historię trzymającą w napięciu i pełną zwrotów akcji i tajemnic. Wydarzenia opisane w “Bezwładzie” są przedstawione zarówno z perspektywy Allison jak i Meggi.

Jeżeli jesteście ciekawi jak potoczą się losy Meggi, jaką tajemnicę zna Allison to koniecznie zajrzyjcie do “Bezwładu” żeby się przekonać.

Informacje dodatkowe o Bezwład. Audiobook:

Kup książkę Bezwład. Audiobook

Bezwład
Jessica Barry0
Okładka ksiązki - Bezwład

KIEDY ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM, A PRAWDA MOŻE ZABIĆ! Przeżycie katastrofy lotniczej to dopiero początek walki o życie. Allison Carpenter przeżywa katastrofę...