Biurowy kochanek

Sięgając po tę książkę naprawdę nie wiedziałam na co się porywam. Już po kilku stronach miałam wypieki na twarzy, byłam zszokowana, a im dalej brnęłam w treść, tym bardziej wytrzeszczałam oczy ze zdziwienia i niedowierzałam temu co wyczytałam.

Może ja już jestem za stara na tak ostre erotyki, jednak ta powieść przypominała mi bardziej książkę porno. Zaznaczam, że tylko niektóre sceny mnie odrzucały i były dla mnie niesmaczne.

Główna bohaterka nie ujęła mnie swoją osobą ani postępowaniem. Głupiutka, pusta laleczka, bez planów na przyszłość, której jedynymi wartościami był seks i wino. Znudzona pracą pozwoliła się uwieść obcemu mężczyźnie, z którym nie zamieniła nawet słowa. Później wcale nie było lepiej, bo podążała za Markiem jak ćma do światła.

Czy znajomość z tym mężczyzną dostarczy jej niezapomnianych wrażeń? Czy nie skrzywdzi jej? Dlaczego jest taki tajemniczy i co ukrywa? Kim tak naprawdę jest internetowy znajomy Filip? Czy bohaterka znajdzie partnera, z którym będzie szczęśliwa?

Pierwsza część lektury nie była dla mnie zbyt interesująca, za to muszę przyznać, że druga cześć była wciągająca i zaskakująca, dzięki pojawieniu się tajemniczego Filipa oraz wyprawy detektywistycznej do Płocka. Zdecydowanie te wartkie akcje uatrakcyjniły powieść i wciągnęłam się w historię, która z każdym zdaniem podobała mi się bardziej. Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło i niezmiernie mi się spodobało.
Byłabym niesprawiedliwa, gdybym nie pochwaliła autora za świetny, lekki styl, za ciekawą historię oraz za to, że ma odwagę pisać śmiało i bez zahamowań o tym, co zdarza się w dzisiejszych czasach. Pan Flaubert musi być świetnym znawcą kobiet. Ja bym się nigdy nie zachowała tak jak Eliza, jednak być może są takie panie, które lubią zabawy z kim popadnie. Nie potępiam tego, ani nie neguję, bo wszystko co niezabronione jest dla ludzi.

Przyznam się, że gdyby nie ten przesyt scen zbyt ostrych jak na mój gust, to książka byłaby genialna. Dlatego nie odradzam wam tej lektury a wręcz zachęcam, oczywiście jeśli preferujecie ten gatunek, do sięgnięcia i poznania tej opowieści. Jestem przekonana, że wrażeń wam nie zabraknie a także emocji. Sami przekonajcie się czy jest to pozycja dla was.

Informacje dodatkowe o Biurowy kochanek:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-09-14
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Dorian

Zobacz opinie o książce Biurowy kochanek

Kup książkę Biurowy kochanek

Oblicza pożądania
A.M.Flaubert0
Okładka ksiązki - Oblicza pożądania

Jakie są twoje najskrytsze fantazje? Co byś poczuła, gdyby ktoś cię rozebrał, związał i siłą spełnił twoje najbardziej niepoprawne pragnienie? Jak byś...

Dorian
A.M.Flaubert 0
Okładka ksiązki - Dorian

Odważny, bezkompromisowo podniecający, niepoprawnie romantyczny...To właśnie Dorian-młody artysta, który nie potrafi żyć bez kuszenia, zdobywania...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz