Oblicza pożądania

Jakie są twoje najskrytsze fantazje? Co byś poczuła, gdyby ktoś cię rozebrał, związał i siłą spełnił twoje najbardziej niepoprawne pragnienie? Jak byś zareagowała, gdyby twoja zrozpaczona przyjaciółka zakłóciła pikantny walentynkowy wieczór? Jaki prezent podarowałabyś spragnionej czułości osobie? Czy pozwoliłabyś, aby na egzotycznych wakacjach ktoś intensywnie obserwował, jak doskonale się bawisz? Aż w końcu - co byś zrobiła, gdybyś nakryła swojego gorącego współlokatora z jego równie kuszącym kolegą? Oto oblicza pożądania, które rozpalą twoje zmysły do czerwoności. Poznaj historie, które sama chciałabyś przeżyć. Daj się ponieść erotycznym fantazjom!

Informacje dodatkowe o Oblicza pożądania:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-09-27

Kup książkę Oblicza pożądania

Oblicza pożądania - opinie o książce

Byłam ciekawa, co Autor przedstawi nam tym razem. Znany jest z kontrowersyjnych publikacji oraz bardzo szeroko rozumianej w nich erotyki. Jedną pozycję miałam już za sobą, więc powiedzmy, że wiedziałam, czego się mniej więcej spodziewać. A jakie są moje odczucia po tej lekturze? O tym poniżej. ⬇️⬇️⬇️

Zacznę od tego, że to nie jest powieść a zbiór opowiadań. Każde z nich dotyczy innych bohaterów i innych wydarzeń seksualnych. Muszę przyznać, że nie podobało mi się pierwsze opowiadanie pt.: "Piekło/niebo". Było dosyć brutalne, jak dla mnie nieco chaotyczne i dosyć niezrozumiałe. Po przeczytaniu go byłam bardzo skonsternowana i zniesmaczona. Kolejne opowiadania były już bardziej zrozumiałe. Każde z nich zawiera mnóstwo sexu, zabawek erotycznych lub też dotyczyło więcej niż dwóch osób. Czytając, było to "do przyjęcia", więc nie było źle ;) Za to przy ostatnim opowiadaniu pt.: "Wszystkiego gołego", pod koniec nawet nieco się uśmiałam. ;) A dlaczego ? Jeśli jesteście ciekawi, to przekonajcie się sami.

Jeżeli chodzi o tę lekturę, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony wiedziałam, czego się spodziewać a z drugiej... Sama nie wiem, być może gdyby nie było tego pierwszego opowiadania, całą publikację oceniłabym wyżej. A tak już na początku zaburzyła mi ona pełen odbiór tej pozycjii. Niemniej trzeba Autorowi przyznać, że ma lekki styl pisania i widać, że świetnie się czuje w tematyce erotycznej. Potrafi zaskakiwać i szokować. Z pewnością znajdzie on swoje grono fanów i osoby, które lubią czytać taką tematykę. Co do samej książki, to szybko się ją czyta, a czytelnik wciąż się zastanawia, co Pan Flaubert jeszcze wymyśli. Nie mówię nie, dla kolejnych lektur Autora, ale zastanowię się, czy sięgnę po następną książkę spod jego pióra.. Ta pozycja NIE jest dla każdego. Spodoba się tylko tym, którzy naprawdę lubią odważne sceny pornograficzne zawarte w książkach. Dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji i dziś przyznaję 6 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-12-01, Ocena: 6, Chcę przeczytać, Patronaty,

"Oblicza pożądania" to zbiór opowiadań, które przekroczą wszelkie granice. Nie doszukacie się tu pruderii, czy niewinności.
Ta książka sprawi, że popatrzycie na swoje pożycie w inny sposób.

Często na grupach książkowych widnieje pytanie o pozycję, która przesycona jest namiętnością.
Proszę bardzo!

Poznamy tu znużoną małżeństwem kobietę, której brakuje pikanterii w związku. Jednak otacza się osobami, które doskonale znają jej najbardziej skrywane sekrety...

Dołączycie do nietuzinkowej zabawy hallowenowej, w której realizm zacznie zacierać się z fikcją.

Pozwolicie, aby walentynki spędzone z rozżaloną przyjaciółką, nie okazały się najbardziej nieudanymi.
A te za granicą, przyniosą dużo nowych przygód.

Wraz z główną bohaterka będziecie mogli rozkoszować się zaskakującym prezentem, a także uwiklacie się w nieoczywistą sytuację rodzinną.

To tylko początek gry, która przeniesie Was na wyższy poziom erotyzmu.

Jesteście gotowi na taką przejażdżkę? A może i Wasze pragnienia zostaną spełnione przez bohaterów antologii Flauberta?

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-11-07, Ocena: 5, Przeczytałem,

Czy macie fantazje seksualne, ale takie których się wstydzicie zdradzić innym?

Co byście zrobili gdyby ktoś chciał je spełnić?

"Opadłam bezsilnie na łóżko i ze smutkiem przyznałam, że jednak fantazje muszą czasem zostać tylko fantazjami. I to niestety boli najbardziej."

Ale tym razem...

Daj się ponieść erotycznym fantazjom!

,,Oblicza pożądania'' to sześć krótkich historii które w niektórych mogą wzbudziła zniesmaczenie, a dla niektórych rych będzie to książka w której znajdziemy

najbardziej erotyczne i pikantne fantazje bohaterów książki.

Kontrolowany Gwałt, zamiana partnerów, zabawki erotyczne i seks wieloosobowy.

Podniecająca, pobudzająca wyobraźnię opowieść.

To nie jest książka dla każdego. Pierwsze opowiadanie może was wzburzyć, chodź myślę że są na świecie kobiety które mają i taka fantazje.

Powiem Wam że bałam się tej książki.?

Ale dla mnie to był sztos. Chodź było to moje pierwsze spotkanie z piórem autora to na pewno nie ostatnie. Słyszałam że autor słynie z mocnych książek i teraz się przekonałam że to prawda. Ja jestem fanką mocnych i kontrowersyjnych historii.

Myślę że znajdą się osoby które jak ja będą pod wrażeniem bo myślę że każdy lubi czasem mieć wypieki na twarzy i poczuć adrenalinę.

Polecam ?

"Opadłam bezsilnie na łóżko i że smutkiem przyznałam, że jednak fantazje muszą czasem zostać tylko fantazjami. I to niestety boli najbardziej."

Jakie są Wasze najskrytsze fantazje? Jak myślicie należy się ich bać i ukrywać? Czy próbować je spełnić?

"Oblicza pożądania" A. M. Flaubert Wydawnictwo WasPos pokazuje, że każdy z Nas ma ukryte fantazje. Często się ich boimy, ukrywamy. Nasze pragnienia nie tylko seksualnie, nie powinny być skrywane i powodować wstydu. Warto się nimi zaciekawić i przestać  je wypierać nawet przed samym sobą. To, że o czymś marzymy, nie znaczy, że to zrealizujemy. Poza wyobraźnią i pożądaniem mamy też zdrowy rozsądek. Każda podjęta przez nas decyzja może przynieść nieoczekiwane konsekwencje.

"Oblicza pożądania" powodują wypieki na twarzy i przyśpieszone bicie serca. Nie będę rozpisywać się o treści, ją po prostu trzeba poznać. Autor kolejny raz pokazuje Nam historie, które nie jedna, jeden z Nas chciałby przeżyć. Czytając książkę wyobrażamy sobie obrazy zgodnie z naszymi potrzebami, popędami i wyobrażeniami. Czytając tworzymy swój obraz i odczuwamy emocje tak jak my tego chcemy. Dla jednych scena może okazać się wulgarna i nie na miejscu, natomiast dla drugich jest pełna erotyzmu i rozpala zmysły.

Ludzie często uciekają w świat fantazji, a jednocześnie tworzą udane związki. Jeśli lubicie oderwać się od rzeczywistości i poczuć emocje, których brakuje Wam w życiu jest to książka dla Was. Ja osobiście polecam. Spędziłam z nią miłe popołudnie.

Dorian
A.M.Flaubert 0
Okładka ksiązki - Dorian

Odważny, bezkompromisowo podniecający, niepoprawnie romantyczny...To właśnie Dorian-młody artysta, który nie potrafi żyć bez kuszenia, zdobywania...

Biurowy kochanek
A.M.Flaubert0
Okładka ksiązki - Biurowy kochanek

Czy powinna pożądać kogoś, kogo zupełnie nie zna? Eliza jest znudzona swoim życiem i monotonną pracą w biurze. Gdy pewnego dnia spotyka tajemniczego mężczyznę...