Bobas lubi wybór

Chodzi tu o metodę BLW dotycząca rozszerzania diety u niemowląt. Autorki piszą dlaczego jest to lepsza metoda niż karmienie łyżeczką. Niestety trochę się na tej książce zawiodłam. Po pierwsze tym ze ramki „opowieści rodziców” czasem wstawiane są tak, że dzielą zdanie co mnie zdecydowanie rozpraszało. Po drugie niektóre porady powtarzają się wielokrotnie co jest nudne. Po trzecie niektóre rzeczy nie są wyjaśnione zbyt dokładnie, jak dla mnie. A po czwarte spodziewałam się konkretnych przykładów jak i co podać dla maluszka na początku. Nie chodzi mi o to żeby było tam ze 100 przepisów, ale chociaż kilka. Autorki sugerują by podać dziecku jedzenie pokrojone w słupki takiej wielkości by dziecko mogło wziąć do raczki i jeszcze wystawało. Co jak dla mnie jest oczywiste, ale rozumiem, że nie wszystkim. Metoda jak dla mnie wydaje się być interesująca. Mój maluszek próbuje jeść owoce tą metoda jednak niestety wszystkie uciekają ( wyślizgują) się z raczek 🙈. Jednak poradnik jak dla mnie był średnio pomocny.

Informacje dodatkowe o Bobas lubi wybór:

Wydawnictwo: Mamania
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-930598-1-2
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Bobas lubi wybór

Kup książkę Bobas lubi wybór