Bodyguard. Wbrew zasadom

😈😈😈Recenzja😈😈😈

Premiera 16.06.2021

"Bodyguard. Wbrew zasadom" - Ada Tulińska

Historia mocno poruszająca, pełna namiętności i miłości ale także przeszkód, które nie pozwalają na coś więcej.

Lidia, rozkapryszona, niewdzięczna i nie mająca szacunku do innych ludzi., kobieta. Intresują ja tylko ciuchy, pieniądze i jej konto na Instgrmie. Taka była jak ją poznałam. Pomyślałam wtedy jeśli ona jest taka naprawdę to będzie to najgorsza bohaterka jaką poznałam. Jakże ja się pomyliłam. To wszystko to maska, pod któreś chowa zwyczajną kobietę. Piękna, mądra i zabawna. Pełna dobrych cech, które głęboko w siebie zakopała. Taka Lidkę dużo bardziej dla się polubić.

Cichy, facet tak tajemniczy i niezrozumiały, że pociąg do niego jest mocno zrozumiały. Która kobieta nie chciała by rozgryźć co siedzi w jegi umyśle. Jaki jest na prawdę.
Cichy ma misję do spełnienia, w której nie chodzi tylko o kasę ale także o obietnice. Potrafi być bardzo lojalny, nawet kosztem własnego życia.
Jest człowiekiem z pasją, dobrym humorem i charyzmą, która przyciąga.

Chemia między bohaterami jest widoczna i namacalna. Porządnie zawróciła im w głowie, ale oprócz tego wspólne spędzenie niechcianego czasu wszystko zmieniło. Wspólne pasje, rozmowy i marzenia potrafią łączyć ludzi jak nic innego.

Sceny intymne dopracowane w każdym szczególe. Gorące, gorące i jeszcze raz gorąco. Nieźle pobudzają wyobraźnię.

Akcji także nie zabraknie. Takie obrotu spraw jakie serwuje nam autorka nigdy bym się nie spodziewała. Wszystkiego ale nie tego. Jestem mile zaskoczona, że ich historia nabrała takiego obrotu spraw.
Będą także inne akcje, pełne adrenaliny i niebezpieczeństwa.

Bohaterowie wykreowani świetnie. Autorce udało się wydobyć z wnętrza ich prawdziwe ja. Dużo lepsze i bardziej przystępne niż to którym pokazują się na codzień.

Historia pokazuje, że naturalnie wyglądający uśmiech może być tym najbardziej sztucznym i niechcianym. Że za nim czai się historia o której chce się zapomnieć ale jakaś cząstka chce być dalej tamtą osobą.

Pokazuje, że ludzie noszą maski, tylko przy odpowiednich ludziach te maski spadają i obnażają nasze wnętrze.

Emocje rządzą i są wyczuwalne wszędzie. Różnego rodzaju uczucia zawładną Wami i nie puszczą.
Bardzo piękna i nietuzinkowa historia miłości, która narodziła się wbrew wszystkiemu. Czy będzie im dane żyć długo i szczęśliwie? Tego dowiecie się czytajac ❤❤
Przy niej nie będziecie się nudzić, pochłonęłam ją w jeden wieczór i nie chciałam kończyć tej przygody
10/10❤

Kup książkę Bodyguard. Wbrew zasadom

Wybrana przez mafię
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Wybrana przez mafię

Wanda ma doświadczenie w byciu ślepą i głuchą wtedy, kiedy tego się od niej oczekuje. Nie zadaje pytań, nie docieka, nie ocenia. W ten sposób zarabia...

Skazana przez mafię
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki -  Skazana przez mafię

Świat prawa i przestępczy półświatek może połączyć tylko dzika namiętność. Łucja na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie kruchej i słabej, jest jednak...