Boski kurort

Książka to naprawdę mocny eroty, który zagłębia się dosadnie w sceny erotyczne. Dodatkowo występuje wątek związku zarówno homoseksualnego, jak i heteroseksualnego. Dla mnie to był ogromny minus książki. Niestety związek dwóch kobiet zdecydowanie w książce mnie odradzał, mimo iż starałam się być tolerancyjna, takie związki nie są dla mnie niestety do zaakceptowania.
Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i mimo iż opis książki mnie zaintrygował, spodziewałam się lekkiego romasu, to książka zdecydowanie mnie rozczarowała,, gdyż okazała się być ostrym erotykiem.

Informacje dodatkowe o Boski kurort:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: beatastepien

Zobacz opinie o książce Boski kurort

Kup książkę Boski kurort

On natychmiast wyciągnął w moją stronę dłoń. Spojrzałam na nią. Wciągnęłam powietrze. Złapałam za nią i zrobiłam jeszcze koło dwudziestu najdłuższych kroków w moim życiu, by nagle minąć wodospad z lewej strony. To było boskie.

Basen był spory, na moje oko miał około osiemdziesięciu metrów, ale najbardziej mnie zahipnotyzowało to, co znajdowało się dalej - widok na piękne, lazurowe morze, w którym do tej pory się nie wykąpałam, a przeciez obiecałam to sobie pierwszego dnia.