Buntownik

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: blondeside

Na Hawanie, z dala od problemów Alice i Wilczur w końcu mogą być razem. Po dramatycznych wydarzeniach, gdy to Alice trafiła w ręce niebezpiecznego kartelu, osiedli w cichym zakątku i mogłoby się wydawać, że ich zmartwienia dobiegły końca. Mają siebie, miłość, spokój. Jednak w ukryciu nie pozostają długo, bowiem postanawiają wrócić i zmierzyć się z rzeczywistością. Mają plan jak oczyścić Wilczura z postawionych mu zarzutów i dowieść prawdy. Prawdy o agencji, kartelu, fałszowaniu dowodów...
Ta para kolejny raz zostanie wystawiona na próbę. Czy im się uda?
Alice i Wilczur narażeni na wiele niebezpieczeństw, stawią im czoła. Czy mogą sobie ufać w każdej sytuacji?
"Buntownik" to finał serii o pewnej upartej figurantce i agenci FBI, dla którego granice nie istnieją.
Nie mogłam się doczekać momentu, w którym ta powieść trafi w moje ręce. Od pierwszej części niezwykle polubiłam tą dwójkę, a ich niebezpieczne przygody bardzo mnie zaciekawiły.
W tej części, podobnie jak w dwóch poprzednich, akcja pędzi. Wydarzenie goni wydarzenie, fabuła nie zwalnia. Lubię, gdy akcja w książce nie daje nam chwili wytchnienia. W tej powieści dostałam dokładnie to, czego chciałam.
Główni bohaterowie przypadli mi do gustu już podczas lektury "Figurantki", czyli książki rozpoczynającej serię. Cieszę się, że mogłam znów do nich wrócić.
Autorka świetnie poprowadziła wydarzenia w "Buntowniku", a jeśli chodzi o finał, to był satysfakcjonujący. Wszystkie ważne wątki zostały rozwinięte i doprowadzone do końca, co uważam za niezwykle istotne.
Jeśli macie ochotę na gatunek sensacyjno-erotyczny, to zachęcam Was do sięgnięcia po całą serię. Gwarantuję, nie będziecie się nudzić!
Recenzję dwóch poprzednich części ("Figurantka" i "Ryzykant") znajdziecie na mojej stronie.
Kolejna świetna książka za mną! Oby więcej tak udanych spotkań z ulubionymi bohaterami. Gorąco polecam!
Za egzemplarz dziękuję Burda Książki

Zobacz opinie o książce Buntownik

Kup książkę Buntownik

Figurantka
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Figurantka

W tej grze można tylko wygrać lub zginąć. Brutalne śledztwo, naginający reguły agent FBI i pozorantka, która nie chce być tylko przynętą - powieść...

Przepustka do szczęścia
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Przepustka do szczęścia

Świat Lilianny legł w gruzach po tym, jak Marek próbował zamordować Miłosza, jej ukochanego. Żyje w marazmie, zawieszona między tragiczną przeszłością...

Kudłata
Hwang Sun-mi