Buntownik

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380538573
Liczba stron: 288
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Ocena: 5.4 (5 głosów)

❤💔RECENZJA💔❤

„Mimo wszystko chcę z Tobą być, bo nie umiem być bez ciebie.”

Najpierw była „Figurantka” potem „Ryzykant” i teraz mamy finał, a „Buntownik” bezapelacyjnie dostarcza nam całego wachlarza emocji.
Początek tej części od pierwszych stron gorący i pikantny (tak właśnie jak lubię), a potem jedna wielka niewiadoma i strach z nieustającą nadzieją na szczęśliwe zakończenie...
Niby beztroska egzystencja Alice i Bruce’a na Karaibach, w rzeczywistości jest siedzeniem na tykającej bombie, której coraz bardziej wypala się lont.
Materiały spisywane przez Alice, nagrania które mają oczyścić Wilczura z zarzutów, a co za tym idzie, pozwolić wrócić im do normalnego życia, mają w formie książki stać się dowodem, który pokaże światu całą prawdę, na temat, tych, którzy, zgotowali im piekło oraz zdemaskować całą zagmatwaną machinę, gdzie pomiędzy prawem a bezprawiem nie istnieje prawie żadna granica.
Do końca jednak niewiadomo, czy to się uda i czy ryzyko, które podejmują wracając do Stanów opłaci się dla obojga, czy może grzechy przeszłości poróżnią ich na zawsze.
Wątek Roberta - jedynego prawdziwego przyjaciela Wilczura, i Rachel - siostry Alice, ich wzajemne odpychanie i przyciąganie, nienawiść i namiętność i wszytko co dzieje się wokół, opisane i rozwinięte jest w taki sposób, że chętnie przeczytałbym ich historię napisaną jako oddzielną książkę .
Reasumując, tą część pochłonęłam dosłownie w parę godzin, świetna, do końca nieprzewidywalna fabuła, czasem urocza, czasem krwawa, zabawne dialogi i te mega pikantne sceny, bez których ta seria nie byłaby tak gorąca i seksowna.
Czekam z niecierpliwością na kolejną książkę autorki, a tym którzy nie znają jeszcze tej serii, bardzo polecam wszystkie trzy części.
💙

Tagi:

Zobacz opinie o książce Buntownik

Kup książkę Buntownik

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Ryzykant
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Ryzykant

Cała Ameryka opleciona siecią spisków. Aniela Wilk powraca z drugim tomem porywającej, sensacyjno-erotycznej Figurantki. Bruce był agentem FBI. Przeszedł...

Przepustka do szczęścia
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Przepustka do szczęścia

Świat Lilianny legł w gruzach po tym, jak Marek próbował zamordować Miłosza, jej ukochanego. Żyje w marazmie, zawieszona między tragiczną przeszłością...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje