Buntownik

Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

❤💔RECENZJA💔❤

„Mimo wszystko chcę z Tobą być, bo nie umiem być bez ciebie.”

Najpierw była „Figurantka” potem „Ryzykant” i teraz mamy finał, a „Buntownik” bezapelacyjnie dostarcza nam całego wachlarza emocji.
Początek tej części od pierwszych stron gorący i pikantny (tak właśnie jak lubię), a potem jedna wielka niewiadoma i strach z nieustającą nadzieją na szczęśliwe zakończenie...
Niby beztroska egzystencja Alice i Bruce’a na Karaibach, w rzeczywistości jest siedzeniem na tykającej bombie, której coraz bardziej wypala się lont.
Materiały spisywane przez Alice, nagrania które mają oczyścić Wilczura z zarzutów, a co za tym idzie, pozwolić wrócić im do normalnego życia, mają w formie książki stać się dowodem, który pokaże światu całą prawdę, na temat, tych, którzy, zgotowali im piekło oraz zdemaskować całą zagmatwaną machinę, gdzie pomiędzy prawem a bezprawiem nie istnieje prawie żadna granica.
Do końca jednak niewiadomo, czy to się uda i czy ryzyko, które podejmują wracając do Stanów opłaci się dla obojga, czy może grzechy przeszłości poróżnią ich na zawsze.
Wątek Roberta - jedynego prawdziwego przyjaciela Wilczura, i Rachel - siostry Alice, ich wzajemne odpychanie i przyciąganie, nienawiść i namiętność i wszytko co dzieje się wokół, opisane i rozwinięte jest w taki sposób, że chętnie przeczytałbym ich historię napisaną jako oddzielną książkę .
Reasumując, tą część pochłonęłam dosłownie w parę godzin, świetna, do końca nieprzewidywalna fabuła, czasem urocza, czasem krwawa, zabawne dialogi i te mega pikantne sceny, bez których ta seria nie byłaby tak gorąca i seksowna.
Czekam z niecierpliwością na kolejną książkę autorki, a tym którzy nie znają jeszcze tej serii, bardzo polecam wszystkie trzy części.
💙

Zobacz opinie o książce Buntownik

Kup książkę Buntownik

Ryzykant
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Ryzykant

Cała Ameryka opleciona siecią spisków. Aniela Wilk powraca z drugim tomem porywającej, sensacyjno-erotycznej Figurantki. Bruce był agentem FBI. Przeszedł...

Przepustka do szczęścia
Aniela Wilk0
Okładka ksiązki - Przepustka do szczęścia

Świat Lilianny legł w gruzach po tym, jak Marek próbował zamordować Miłosza, jej ukochanego. Żyje w marazmie, zawieszona między tragiczną przeszłością...

Kudłata
Hwang Sun-mi