CAPTIVE

„Usta mi spierzchły. Całe moje ciało drżało, gdy patrzałam, jak ładuje pistolet. Wydawał się skoncentrowany, gdy celował we mnie ze złym uśmiechem. Myślałam, że serce wyskoczy mi z piersi”.

Ella wplątała się w coś, z czego nie było ucieczki. Stała się Captive z przymusu, jej ciało stanowiło atut większy niż umysł. Brutalnie wykorzystywana przez wiele lat żyje w prawdziwym koszmarze. Wkrótce los dziewczyny ma się odmienić, zostaje bowiem sprzedana innemu właścicielowi. Wyjeżdża z domu Johna z myślą na lepsze życie. Nie wie jeszcze, że trafi na gorszego i nieobliczalnego człowieka.

Asher od lat wzbraniał się przed posiadaniem Captive. Nienawidził ich, więc wyobraźcie sobie jego reakcję na niechcianego gościa. Na dodatek Ella bardzo przypomina pewną kobietę.

Jakich rzeczy dopuści się Ash, by pozbyć się podarunku? Co ukrywa głowa rodziny Scott?

Co to była za niesamowita historia!! Do tej pory nie mogę o niej zapomnieć. Jeżeli spodziewacie się cukierkowego romansu to lepiej odpuście sobie czytanie tej książki. To mroczna, pokręcona i dziwna historia, która pochłonęła mnie bez reszty. Takie lubię najbardziej, mogę czytać je codziennie.

Główny bohater jest nieprzewidywalnym mężczyzną, jego zmiany nastroju i zachowania były co najmniej dziwne. W jednej chwili jest miły, by uśpić naszą czujność, a w następnej atakuje jak podstępna kobra. Spodziewasz się tego, a jednak gdy następuje, to dostajesz zawału serca.

Z każdą kolejną stroną coraz bardziej zagłębiałam się w klimat książki. I nie chciałam się z nim rozstawać. Przepadłam na dobre i zdecydowanie pragnę więcej, wręcz potrzebuje jak powietrza.

Fabuła jest zaskakująca, moim zdaniem dość oryginalna. Z zaciekawieniem śledziłam losy bohaterów, którzy swoją drogą zostali wykreowani na wysokim poziomie. Nie da się o nich zapomnieć, a zwłaszcza o głównym bohaterze.

Odkrywanie sekretów przeszłości sprawiało, że momentami nie mogłam uwierzyć w to, co czytam. Po wskoczeniu elementów układanki na właściwe miejsca akcja dopiero się rozkręca.

Zakończenie pozostawia kolejne wątpliwości na, które koniecznie muszę poznać odpowiedzi. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

Książka zasługuje na swoje miano dark romansu, więc to nie jest lektura dla każdego. Rozważcie dobrze czy to na pewno pozycja dla Was.

Informacje dodatkowe o CAPTIVE:

Wydawnictwo: Znak