Cena sławy

Charlie to dziewczyna, która niczym nie wyróżnia się spośród tłumu nastolatków. Jej największą pasją jest pisanie tekstów piosenek oraz śpiewanie, ale nie wyobraża sobie zaśpiewać publicznie. Dziewczyna jest wielką fanką sławnego Luke'a Millisa, którego od czterech lat śledzi w social mediach. Pewnego dnia pisze do niego prywatną wiadomość na Instagramie. Nie spodziewa się, że chłopak odpisze jej. W ten sposób rozpoczyna się ich znajomość.
Jak zakończy się ta przygoda?
Jaką cenę za sławę poniesie Luke?
Czy gwiazdor spotka się ze swoją fanką w realu?
Koniecznie przeczytajcie to dowiecie się.

Autorka napisała lekką historię o miłości, przyjaźni i muzyce.
To opowieść o dwójce nastolatków. Ona jest jego fanką, a on znanym muzykiem. Z tej historii dowiadujemy się ile chłopak musi poświęcić dla swoich marzeń i jak wielka jest cena sławy. Charlie pojawia się w jego życiu, gdy chłopak jest na skraju wyczerpania. Poznacie kulisy sławy i jej negatywne strony.
Wciągnęła mnie ta książka. Autorka ma przyjemny styl. Z zainteresowaniem śledziłam losy tych bohaterów i ani przez moment nie nudziłam się. Przeczytałam szybko tę książkę.
Ta historia spodoba się młodszym czytelniczkom, które pierwszą miłość mają przed sobą.
Jeśli macie ochotę na relaks przy lekkim bajkowym romansie to ta książka zapewni Wam taki klimat.
Na koniec dodam, że jestem zachwycona okładką stworzoną przez Martę Lisowską.

Polecam!

Informacje dodatkowe o Cena sławy:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Cena sławy

Kup książkę Cena sławy

Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Sidła

Ta historia to istny ogień! Kolejna literacka odsłona Agaty Sobczak sprawiła, że zbierałam szczękę z podłogi! Nie spodziewałam się, że będzie tak gorąco...

Dante Soprano
Agata Sobczak 0
Okładka ksiązki - Dante Soprano

Każdy znał Dantego Soprano. Miał wszystko: wykształcenie, wygląd, pieniądze i władzę. Mało kto jednak wiedział o jego najmroczniejszych sekretach, które...