Chcę, byś była w moim życiu

Dlaczego Zuza, bohaterka powieści @klaudiamuniak od czterech lat nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia? I dlaczego właśnie teraz postanawia wrócić do ich świętowania?

Swój powrót do obchodzenia tych świąt zaczyna od upieczenia pierników. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie ewakuacja całego bloku z powodu ich spalenia. Właśnie w ten sposób Zuza poznaje swoich sąsiadów. A szczególną jej uwagę przykuwa jeden z nich - Kuba. Zapowiada się cudowna romantyczna historia, prawda? Jednak to nie wszystko!

Do tej pory znałam twórczość kryminalną @klaudiamuniak, ale muszę przyznać, że strona obyczajowa jest równie wciągająca i emocjonująca. Pióro autorki wręcz czaruje emocjami. Znajdziemy tu nie tylko radosne oczekiwanie na Święta, ale także poznamy smutną i poruszającą najczulsze struny historię Zuzy. Jednak mimo przykrych doświadczeń i ogromnej straty stara się wrócić do normalności, a pojawienie się Kuby sprawia, że na nowo odczuwa emocje o których już zapomniała.

Jestem zachwycona, że mogłam przeczytać tę historię! A, że miejscem akcji był zimowy Londyn autorka mnie całkowicie kupiła. Nie jest to typowy romans jakich pełno na rynku. Znajdziemy tu cały wachlarz emocji, co sprawia, że książkę czytamy tak, jakbyśmy od środka obserwowali życie bohaterów i przepełniające ich emocje.

A zakończenie jest wspaniałe! Zdecydowanie warto poświęcić czas na poznanie tej historii. Polecam!

Informacje dodatkowe o Chcę, byś była w moim życiu:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: margueritaczyta

Zobacz opinie o książce Chcę, byś była w moim życiu

Kup książkę Chcę, byś była w moim życiu

Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało
Klaudia Muniak0
Okładka ksiązki - Nim stracę to, co mi jeszcze pozostało

Znasz to uczucie, gdy jedno wydarzenie na zawsze zmienia całe twoje życie? Gdy najbardziej pragniesz cofnąć się w czasie i zmienić bieg historii? Londyn...

Nie ufam już nikomu
Klaudia Muniak0
Okładka ksiązki - Nie ufam już nikomu

Gdy codzienność jest przepełniona podejrzeniami, możesz zapomnieć o normalnym życiu... Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne...