Chciałem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk, ikona polskiej muzyki rozrywkowej, artysta jakich mało. Wielu ludzi wypowiada się o nim w samych superlatywach. Człowiek o wielkim sercu, ale również wielu słabościach.

„Chciałem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka” zaplanowana była na 75. urodziny artysty, które przypadały 8 września. Jednak piosenkarza nie ma już z nami, pozostały piosenki i różnego rodzaju publikacje, m.in. biografia napisana przez Annę Bimer, z której dowiadujemy się jakie barwne życie miała Krzysztof Krawczyk, ale nie obyło się również bez chwil zgrozy i zwątpienia.

„Chciałem być piosenkarzem
Chciałem mieć pełne sale
Podróżować, zwiedzać świat
I wiele pięknych, pięknych kobiet znać”

Książka ta zawiera wiele ciekawych anegdot z życia artysty, wiele różnych fotografii, mnóstwo wspomnień.

„…jego brak pokazał, jak bardzo był ważny i drogi wielu ludziom należącym do co najmniej trzech pokoleń”.

Osobiście uwielbiam piosenki pana Krzysztofa i lubię czytać o jego życiu. Uważam, że ta biografia jest bardzo dobrze napisana. Przede wszystkim pokazuje dwie strony medalu. To jakim był wspaniałym człowiekiem i piosenkarzem, ale również poruszony jest temat ojcostwa, o którym pan Krzysztof przyznał, że „mu  nie wyszło”.

Polecam

Informacje dodatkowe o Chciałem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-08-31
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: biografie

Zobacz opinie o książce Chciałem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka

Kup książkę Chciałem być piosenkarzem. Biografia Krzysztofa Krawczyka

Być córką i nie zwariować
Anna Bimer0
Okładka ksiązki - Być córką i nie zwariować

To książka dla wszystkich kobiet, bo wszystkie jesteśmy córkami. Często słyszy się, że nie jest łatwo być matką. Równie niełatwo, a może czasem jeszcze...

Być synową i nie zwariować
Anna Bimer0
Okładka ksiązki - Być synową i nie zwariować

Jak się nie zgubić w trójkącie bermudzkim teściowa-syn-synowa? W bestsellerowej książce Być córką i nie zwariować psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;