Czekam na ciebie

Baśka i Zuza to przebojowe redaktorki programu Witaj, Warszawo! Program prowadzą z pasją i wielkim zaangażowaniem, dlatego gdy Baśka na pchlim targu kupuje zabytkową toaletkę i odnajduje w nim list sprzed lat, postanawia odnaleźć adresata. Czy Baśce uda się poznać historię tajemniczego listu? Kim jest adresat?

CZEKAM NA CIEBIE to powieść obyczajowa, taka z nutką romantyczności, oparta na tajemnicy z przeszłości. Jeśli lubicie takie połączenia, to książka dla was.

Znacie twórczość pani Ilony? Ja poznałam go czytając cykl Twoja tajemnica, i miło je wspominam. Natomiast ta, najnowsza powieść jeszcze bardziej przypadła mi do gustu, za sprawą zimowej otoczki i samej w sobie opowiedzianej historii.

Autorka, i tym razem przedstawiła bardzo realne bohaterki oraz fabułę, która mnie totalnie pochłonęła. List, tajemnica, niespełniona miłość sprzed lat, to coś co lubię w takich powieściach. Z czystą przyjemnością śledziłam losy dziewczyn i Antoniego, właściciela pracowni krawieckiej, po cichu licząc na to, aby odnalazł zaginioną przed laty Jadwigę.

Na duży plus zasługuje wątek pracowni krawieckiej prowadzonej z pasją oraz kreacja postaci Antoniego. Czuć, że autorka włożyła w nią ogrom serca, dlatego wzbudza pozytywne uczucia od samego początku.

Informacje dodatkowe o Czekam na ciebie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Czekam na ciebie

Kup książkę Czekam na ciebie

Podaruj mi jutro
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Podaruj mi jutro

Nowa powieść autorki bestsellerowej sagi o starym domu! Dwór na Lipowym Wzgórzu należy do rodziny Horczyńskich niemal od dwustu lat. Stanowi także...

Twoja tajemnica
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Twoja tajemnica

Przeszłość jest niczym cień. Czasami widać go wyraźnie, a niekiedy podąża za nami niezauważenie. Ewa Kuszewska wie o tym najlepiej. Na co dzień mieszka...