Czekam na ciebie

Lubicie historie z tajemnicą z przeszłości o miłości? To mam dla Was propozycję świetnej obyczajówki, która pokazuje , że warto walczyć o miłość i marzenia. Na dodatek poczujecie atmosferę zbliżających się świąt.

Basia Werner i Zuza Marczak to przebojowe dziennikarki prowadzące poranny program śniadaniowy.
Pewnego dnia Basia kupuje na Pchlim targu zabytkową toaletkę i znajduje w niej list, który nigdy nie został wysłany. Wkrótce Basia trafia do pracowni krawieckiej Antoniego Szafira. Mężczyzna prowadzi szczęśliwe życie, jednak pewna sprawa sprzed lat nie daje mu spokoju.
Co odkryje Basia?
I czy prawdziwa miłość czeka nas tylko raz w życiu? Czy ta powieść zakończy się happy endem?
Przekonajcie się sami.

Akcja powieści "Czekam na ciebie" rozgrywa się w zimowej scenerii Warszawy. To bardzo wzruszająca i emocjonalna historia o miłości, radości, smutku, przyjaźni, szczęściu, marzeniach i przeznaczeniu.
Autorka tą powieścią pokazuje, co w życiu liczy się najbardziej. Dom, rodzina, przyjaciele oraz docenianie każdego dnia.
Czytając tę książkę czułam ogromne wzruszenie i chciałam jak najszybciej odkryć tajemnicę starego listu. Nie mogłam oderwać się od tej książki ani przez chwilę.
Gwarantuję Wam, że doznacie mnóstwo emocji i wzruszeń.
Podoba mi się lekki styl autorki i z niecierpliwością będę czekała na kolejne książki.

Polecam!

Informacje dodatkowe o Czekam na ciebie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Czekam na ciebie

Kup książkę Czekam na ciebie

Zmysły
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zmysły

Mocna, intrygująca, sensualna. Zmysły to pełna namiętności i zwrotów akcji opowieść o tym, że czasami w swoim życiu możemy spotkać kogoś, kto odmieni...

Twoje szczęście
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Twoje szczęście

Życie potraf być nieprzewidywalne. Czasami daje nadzieję, innym razem znienacka ją odbiera. To suma uczuć, zdarzeń i spotkań, które kształtują nas każdego...