Czy to jest przyjaźń?

Mia, Anka, Kostek oraz Kogut znają się od bardzo dawna, przyjaźnią, a od jakiegoś czasu również wspólnie mieszkają. Dziewczyny wspólnie pracują w agencji reklamowej, chłopaki stworzyli kapelę rockową. Nie zależnie od tego, co się dzieje, mogą na siebie wzajemnie liczyć. Bardzo dużo czasu spędzają wspólnie, na dobrej zabawie, imprezach, ale również na wspieraniu się, kiedy coś się dzieje u któregoś z nich.
Jednak w sercach dziewczyn zaczyna się dziać coś więcej, zaczynają odkrywać w przyjaciołach aspekty, na które zwraca się uwagę w mężczyznach, zaczynają odkrywać, że darzą ich uczuciem. Na szczęście Mia zakochuje się w Kostku, a Anka w Kogucie. Można by pomyśleć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć działać. Prawda jest jednak inna. Stoi przyjaźń, której boją się zaryzykować. Czy się odważą? Co czuje Kostek do Mii? Kim jest Anka dla Koguta? Czy ich przyjaźń przetrwa?

Zacznę od tego, że nie polecam czytania książki wieczorem czy w nocy, no, chyba że mieszkacie sami. Dlaczego? Ponieważ momentami po prostu się nie da powstrzymać od wybuchu śmiechu. Już dawno tyle się nie śmiałam podczas czytania książki. Te dialogi, przekomarzania między bohaterami – to było bardzo zabawne. Przyznam szczerze, że mnie aż brzuch lekko bolał od tego śmiania się.
Historia w książce to historia o przyjaźni, wspólnych pasjach, spełnianiu marzeń, miłości. Mnie zdecydowanie się podobała, dość mocno wciągnęła, a podczas czytania wywoływała emocje.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić. Tym razem polubiłam całą czwórkę, bez wyjątku. Bliżej jednak musicie poznać ich sami, a warto i to bardzo.

„Czy to jest przyjaźń…?” to ciekawa, pełna humoru książka, którą z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Czy to jest przyjaźń?:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-07-26
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Tagi: romans

Zobacz opinie o książce Czy to jest przyjaźń?

Kup książkę Czy to jest przyjaźń?

Żar Australii
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Żar Australii

Młoda kobieta, której życie nigdy nie oszczędzało, spotyka na swojej drodze mężczyznę, który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie ręki.Ona...

Amerykański sen
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Amerykański sen

,,Kolejna strata i kolejna szansa od życia. Historia lubi się powtarzać, zataczać kręgi... Pokochałam zbyt mocno, zbyt intensywnie, spłonęłam w żarze namiętności...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska