Devil

Tom 1 cyklu Inferno

Wow! Co to była za książka.. 😍
Jakże się cieszę, że trafiła w moje ręce! Nareszcie coś innego, coś czego na pewno nie ma na książkowym rynku.
Jest to książka niepowtarzalna, na długo zapadająca w pamięć, co najlepsze, jej się nie pochłania lecz dawkuje, przez kilka dni. Zgadza się, mimo iż liczba stron nie jest duża i inne takiej grubości książki można przeczytać w 1/2 dni, tak tą, czytałam tydzień 😮. I nie byłam w stanie czytać innych książek w międzyczasie.

Zdradzić Wam trochę fabuły? 😄 Postaram się bez spojlerów!

Hailey właśnie ukończyła studia i może wrócić do swojego ukochanego, rodzinnego miasta. Ma w planach znalezienie pracy, spędzenie czasu z bliskimi, a żeby nie było łatwo, chce żyć na swój rachunek, wynajmując mieszkanie. Niestety powrót do rodzinnych stron okazuje się czymś zgoła odmiennym niż to, czego oczekiwała.
Oprócz radości z jej powrotu, w oczach rodziców i brata, widzi smutek. Nie chcąc przed nią ukrywać, mówią jej, że Thomas, jej brat, zainwestował pieniądze firmy w złą inwestycję i są zasłużeni na pół miliona dolarów. Jest to ogromna suma, której nie dadzą rady sami spłacić. Zwracają się o pomoc do młodego biznesmena Victora Sharmana, który godzi się na pożyczkę pod warunkiem, że Hailey zgodzi się zostać jego żoną.
Czy kobieta zgodzi się na tę umowę? Czy odważy się zamieszkać z samym diabłem?
Po przekroczeniu progu rezydencji niż już nie będzie takie samo.
_
Zdziwię Was- nie jest to zwykły podrzędny romans! Nie będzie tu żadnej łatwej kobiety, która połaszczy się na kasę i wskoczy Victorowi do łóżka.
Literatura obyczajowa z wyżej półki😁.
Gratuluję autorce stworzenia tak dobrego dzieła. Nieszablonowa historia, ciekawi, dobrze stworzeni bohaterowie... Mam nadzieję, że będzie ona bestsellerem.

Informacje dodatkowe o Devil:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: _read_andzia_

Tagi: devil

Zobacz opinie o książce Devil

Kup książkę Devil

Miłość była paskudnym zjawiskiem: niepotrzebnie wkradała się do życia, dawała namiastkę szczęścia, a potem odchodziła, pozostawiając po sobie duszącą pustkę, której nie sposób było czymkolwiek wypełnić.

Angry God
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Angry God

Autorka bestsellerowej serii ,,Inferno" powraca z nową, mroczną powieścią! Violet McMillan właśnie ukończyła studia prawnicze na jednej z nowojorskich...

Angry Goddess
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Angry Goddess

Mijają dwa lata, od kiedy Oliver Sanclair i Violet McMillan widzieli się po raz ostatni. Ich drogi znów się skrzyżują, choć teraz przyjdzie im stanąć po...