Devil

Autor: @jbrylewska
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

Devil
Inferno tom 1

Hailey Warren jest dwudziestoczteroletnią kobietą, która wraca do Filadelfii. Ma prosty plan, znaleźć pracę, wynająć małe mieszkanie i spędzić czas z bliskimi osobami. Jednak życie plata jej figle i z jej planów nic nie wychodzi. Na światło dzienne wychodzi prawda, że jej brat Thomas zadłużył ich firmę na pół miliona dolarów. Hailey nie ma pojęcia co ma zrobić i postanawia zwrócić się o pomoc do Victora Sharmana. On stawia jej warunek, że spłaci ich dług, jeżeli ona zamieszka z nim. Czy Hailey się na to zgodzi? 🤔 Czy przyjmie propozycje Victora? 🤔
Victor Sharman jest człowiekiem bezwzględnym w Filadelfii nosi miano samego Diabła. On może mieć każdą kobietę, dlaczego akurat wybiera Hailey? 🤔
Czy jest możliwe, żeby ten diabeł miał serce? 🤔 Czy ona mu się spodobała? 🤔 Czy może Victora i Hailey coś połączy? 🤔 Na każde pytanie znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

Książka bardzo się podobała. Historia Hailey była bardzo ciekawa. Z niecierpliwością czekam na drugi tom. Fabuła bardzo fajną , książkę jest dobrze napisana. Czytało mi się ją bardzo dobrze i szybko. Bardzo jestem ciekawa co się wydarzy dalej. Oczywiście zakończenie tego tomu zwala z nóg. Jak tak można trzymać czytelnika w niewiedzy co dalej do następnego tomu, mam nadzieję, że będzie szybko.

Polecam Wam tę książkę 📖.

Gratuluję autorce tak dobrze napisanej książki i życzę jej dalszych sukcesów książkowych ❤️ ❤️

Dziękuję bardzo wydawnictwu @wydawnictwoniezwykle za egzemplarz ♥️

Informacje dodatkowe o Devil:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-07-28
Dodał/a opinię: Patka96x

Tagi: devil

Zobacz opinie o książce Devil

Kup książkę Devil

Miłość była paskudnym zjawiskiem: niepotrzebnie wkradała się do życia, dawała namiastkę szczęścia, a potem odchodziła, pozostawiając po sobie duszącą pustkę, której nie sposób było czymkolwiek wypełnić.

Angry God
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - Angry God

Autorka bestsellerowej serii ,,Inferno" powraca z nową, mroczną powieścią! Violet McMillan właśnie ukończyła studia prawnicze na jednej z nowojorskich...

The Legacy
Julia Brylewska0
Okładka ksiązki - The Legacy

Jednotomowa historia autorki bestsellerowych serii "Inferno" i "Gods of Law"! Fallon Helling po śmierci rodziców musiała dorosnąć znacznie szybciej niż...