Diabeł ubiera się na czarno

🖤🖤🖤🖤Recenzja💙💙💙💙

Premiera 09.02.2022

„Diabeł ubiera się na czarno” – L. J. Shen

Diabeł dzięki któremu jest się w piekle a zarazem w raju, albo prosto z raju można trafić do piekła. A wszystko za sprawą piekielnie przystojnego faceta, który wyrzekł się uczuć i lubuje się tylko w czarnym kolorze.

Madison, bardzo, ale to naprawdę bardzo pomocna i uczynna dziewczyna. Wobec nikogo nie potrafi przejść obojętnie. Ma w sobie wielkie pokłady pokory, cierpliwości, wrażliwości i bezinteresowności. Nie wyobraża sobie żeby komuś mogła nie pomóc. Nawet jeśli wie, że na tym może mocno ucierpieć. A najbardziej jej bezbronne serce. Za to jej praca jest czymś co mocno kocha. Czuć, że robi to z wielką pasją. A co do jej charakteru i upodobań. To są bardzo szalone, ale pozytywnie, ponieważ dzięki tak innym osobom, które potrafią wyzwalać swoje prawdziwe ja, możemy zrozumieć wiele rzeczy. Pomimo tego, potrafi postawić na swoim i wystawiać granice.

Chase, mroczny i bezduszny mężczyzna. Ma kobiet na pęczki. Nie chce miłości i nie potrzebuje jej. Ma przyjemności, które wynagradzają wszystko. Na pierwszy rzut oka, wydaje się strasznie pewny siebie i to, że ma być tak jak on chce. Przy bliższym spotkaniu zyskuje, pomimo, że język ma bardzo cięty i czasami aż zaboli. Udaje się odnaleźć u niego namiastkę serca. Kocha rodzinę, dba o nią i chce aby byli szczęśliwi. Nawet gdy czasami wydaje się, że coś sprawia mu katorgę, to może mieć to drugie dno.

Ich relacja jest niepewna i bardzo skomplikowana. Między nimi czuć chemię i namiętność, ale wydarzyło się coś co zmieniło wszystko. Są zmuszeni na swoje towarzystwo. Z jednej strony obrzucają się obelgami, seksualnymi podtekstami, a zarazem pragną być blisko siebie. Niby zwyczajny układ na czas określony, ale wiadomo, że serca zawsze mają inny termin ważności.

Książki Shen zawsze są wyjątkowo inne i pogmatwane. Bohaterowie są wyjątkowi na swój sposób. Ona jest urocza i ma dziwny gust, a on stonowany i poważany. Ale mają twarde charaktery, które wzbudzają wiele skrajnych uczuć. Od złości i zgrzytania zębami, po rozczulający jęk zachwytu.

Historia pokazuje, że za każdym zachowaniem, drobnym gestem może kryć się drugie dno, Czasami lepsze, ale czasami gorsze. Ale wykrycie go jest wielką tajemnicą dla czytelnika i kiedy wszystko staje się jasne, to aż przecierałam oczy ze zdumienia. Byłam zachwycona tym jak wszystko zostało poprowadzone.
Bawiłam się przednio przy tych bohaterach. Ich spotkania zawsze były pełen emocji i zachwiań. Dodatkowo autorka zawarła ckliwe historie, które nie raz rozczuliły moje serce i spowodowały, że z oczu popłynęły łzy. A co do intymności, to był prawdziwy piekielny ogień.
Autorka udowadnia, że historia miłosna może być twarda jak skała, ale za razem miękka jak słodka pianka. Kiedy wszystko wyjdzie na jaw, to może się okazać, że nawet w diabelskiej duszy może czaić się namiastka anioła, a w ciele drobnej i pomocnej dziewczyny znajduje się twarda dusza.

Kochani jeśli lubicie historie, które rozpalają zmysły, powodują mocno czerwone policzki, a także dają upust różnym emocjom, to zaznajomcie się z prawdziwym diabłem w czarnym stroju oraz z aniołem w asymetrycznych sukienkach.
10/10💙🖤

Informacje dodatkowe o Diabeł ubiera się na czarno:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-02-09
Tytuł oryginału: The Devil Wears Black
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Proza erotyczna bóg

Zobacz opinie o książce Diabeł ubiera się na czarno

Kup książkę Diabeł ubiera się na czarno

Pretty Reckless
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Pretty Reckless

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych...

Chaos
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Chaos

Ruckus Rosie Podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Zgadzam się z tym. Nikt nigdy nie sprawił, że poczułam się tak żywa, poza...