Dom głosów

Pietro Gerber to bardzo ceniony psycholog dziecięcy, specjalizuje się w hipnozie.
Hanna Hall to kobieta która twierdzi, że w przeszłości zabiła brata. Doktor Gerber po namyśle zgadza się nią zająć, gdyż w momencie popełnienia rzekomej zbrodni pacjentka była dzieckiem.
Szybko pożałuje swej decyzji, Hanna mocno namiesza nie tylko podczas sesji, będzie nim wręcz manipulować. Mężczyznę przeraża Hanna, zastanawia się czy nie jest niebezpieczna, ale też czuje że musi dowiedzieć się prawdy.

Jesteście gotowi odkryć tajemnice z przeszłości wraz z bohaterami ?

"Dom głosów" to pierwsza książka autora jaką czytam, z pewnością nie ostatnia. Kiedy będę miała ochotę na dobry thriller sięgnę po kolejny tytuł jego pióra.
Już sam prolog robi ogromne wrażenie. Rodzina która żyje w całkowitym odizolowaniu od świata, nie kontaktują się z innymi ludźmi, kierują się zasadami które sami stworzyli. Pierwsza myśl - sekta...
To jakie dzieciństwo zafundowali małej Hani jej opiekunowie jest okrutne, przerażające. Praktyki jakie stosowali, by przystosować ją do swojego stylu życia, chyba nie jest możliwe by jako dorosła osoba po czymś takim być zdrowym na umyśle.

Autor długo wodzi nas za nos, rzucając nam zaledwie strzępki informacji, przeplatając przeszłość z teraźniejszością, zarówno Hanny jak i Pietra. Dopiero gdy docieramy do końca książki, elementy układanki wskakują na swoje miejsca, okazuje się że wszystko miało swój cel i łączy się w jedną genialną całość. Pozostawiając czytelnika w osłupieniu i dalszą gonitwą myśli, bo trzeba samemu jeszcze raz przemyśleć, poskładać wszystko.
To lektura ogromnie wciągająca, fascynująca, trzymająca w napięciu do ostatnich stron. Podczas czytania byłam tak zaintrygowana, ta książka zawładnęła mną! Nawet sprawdziłam w internecie co to za dźwięk dzięki któremu pacjenci wchodzą w stan hipnozy. I już sama miałam wątpliwości, czy ja nie zostałam poddana jakimś działaniom, bo moja psychika zmieniła się, czułam się otumaniona, trudno to wyjaśnić. Szczerze przeraziłam się i wręcz modliłam by w raz z zamknięciem książki wrócić do normalności.
Genialna książka. Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Dom głosów:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Zobacz opinie o książce Dom głosów

Kup książkę Dom głosów

Gra zaklinacza
Donato Carrisi 0
Okładka ksiązki - Gra zaklinacza

Dziesięć lat po premierze bestsellerowego Zaklinacza Donato Carrisi powraca z nową przerażającą zagadką… Podobno zło jest banalne. Ale...

Dziewczyna we mgle. Audiobook
Donato Carrisi0
Okładka ksiązki - Dziewczyna we mgle. Audiobook

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy - zszokowani. Nie potrafią...

Forget Me Not
Julie Soto