Dom pachnący tobą

🌹PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA🌹

„Weź kamień i nim rzuć, jeśli nie masz nic na sumieniu. Jeśli wszystko to, co robisz, jest idealne. Nie ma ludzi idealnych. Nie ma. Każdy popełnia własne błędy. Każdy ma lekcje do odrobienia. Każdy jest też mądry, kiedy chce mówić w imieniu drugiego człowieka, nie wchodząc w jego buty, w jego skórę, w jego głowę. Nie czując, tego, co on ma w sercu”

Na samym początku chciałabym napisać, jak bardzo prokurator Paweł Wawro, zauroczył mnie w pierwszej części „Las pachnący pożądaniem”. Zadufany w sobie, przystojny, pewny siebie dupek, który bierze, co chce, kiedy chce, wyzuty z emocji i uczuć.
Co prawda był postacią drugoplanową, ale, że tak powiem „z buta wjechał”, w moje myśli, a nie powiem już jak mocno wjechał, w życie Anny Mateckiej.
Uciekając od przeszłości, kobieta przeprowadza się, ze do Krakowa ze swoją śliczną córeczką Różą łudząco podobną do Wawro.
I nagle.
Życie całej trójki zmienia się gdy Wawro odkrywa, że jest ojcem dwulatki. To co dzieje się potem, nie da się opisać w żaden sposób, ale powiem tak - rozpierducha po całej lini, w życiu tych znanych nam postaci, ale też w życiu tych, których poznajemy właśnie w tej części.
Dowiadujemy się o Wawro, rzeczy, które pozwalają nam spojrzeć na niego całkiem z innej perspektywy, ale też poznajemy drugą stronę medalu, o której on nie ma zielonego pojęcia. Przypadek sprawia, że Anna zostaje wymieszana w przeszłość Wawro, a próbując naprawić jego przeszłość, nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo może zniszczyć przyszłość. Nie których rzeczy po prostu nie da się naprawić i …wybaczyć.
Anna nie spodziewa się absolutnie tego co może poczuć. Zresztą tak jak bezduszny, wyprany z emocji i i stroniący od uczuć Paweł nie przewidział wszystkich konsekewncji niezapomnianego seksu przy ścianie. Pomiędzy całą tą zagmatwaną historię tych dwoje, wspaniale wplata się postać, jedynej, wierzcie mi, jedynej w swoim rodzaju Bożenki, która jest wręcz równoważnikiem tych wszystkich emocji, które wzbudza cała ta historia. Czerwono włosa Bożenka, serwuje nam, taki ubaw, że na zmianę płaczemy i śmiejemy się do rozpuku. Jej teksty, jej wejścia i jej empatia dla całego świata. O tak Bożenka, w tej części jest aniołem, takim, z którym i dzieci zostawisz i flaszkę na ławce w parku obalisz. Nie wspomnę o tych momentach, które powodują wypieki na twarzy i przyspieszony oddech, bo te wkomponowują się idealnie w sytuacje bohaterów. O jakie gorące i nieziemsko opisane są TE momenty. Ale wiecie taki sku…l potrafi doprowadzać do orgazmu.
Poznajemy bliżej także prokuratora Sebastiana, przyjaciela Wawro, (panicznie bojącego się drewnianych desek do krojenia 🤣🤣🤣), o nieco skomplikowanej sytuacji z byłą żoną, która zresztą jest przyjaciółką Anny.
No i nowe postaci, które początkowo mogą wzbudzić w Was złość, a nawet odrazę, ale…niech pierwszy rzuci kamień kto jest bez winy.

Tyle emocji, tyle niespodziewanych zwrotów akcji, tyle łez i śmiechu, tylko „Dom pachnący Tobą” może wywołać w Was i sprawić, że będziecie chcieć więcej i więcej.
Niesamowita relacja Anny i Wawro, którą od samego początku określiłabym burza z ogromną wichurą i gradobiciem, ale taka, po której wychodzi piękne słońce i tęcza, na której nawet możemy spodziewać się jednorożca🥰

Autorka serwuje nam kolejny raz swój niepowtarzalny styl i magię swoich historii.

Iza, wiesz, że jestem w Wawro bez pamięci zakochana i po pierwsze, dziękuję za to, że mogłam objąć patronatem medialnym „Dom pachnący Tobą”, a po drugie, dziękuję, za to że Wawro do samego końca, do ostatniego drzewa 😉pozostał sobą 😈

Gorąco polecam, bo to jedna z tych książek, którą czyta się nie raz i nie dwa i wraca się do niej w tych dobrych i tych złych momentach.
Czekam na więcej, na kolejny tom, bo ja już wiem, do kogo mogłabyś zawitać na herbatę😉

A tak na prawdę 100/6

Informacje dodatkowe o Dom pachnący tobą:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-02-28
Tytuł oryginału: Dom pachnący tobą
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: erotyka powiesci obyczajowe

Zobacz opinie o książce Dom pachnący tobą

Kup książkę Dom pachnący tobą

Weź kamień i nim rzuć, jeśli nie masz nic na sumieniu. Jeśli wszystko to, co robisz, jest idealne. Nie ma ludzi idealnych. Nie ma. Każdy popełnia własne błędy. Każdy ma lekcje do odrobienia. Każdy jest też mądry, kiedy chce mówić w imieniu drugiego człowieka, nie wchodząc w jego buty, w jego skórę, w jego głowę. Nie czując, tego, co on ma w sercu.

Czuł błogość, jakiej nie doświadczył przy żadnej innej kobiecie. Czuł lekkość, która sprawiała, że na jego ustach błąkał się tak rzadko spotykany uśmiech. Czuł ekscytację, kiedy w wyobraźni ponownie się z nią pieprzył. Bo na żywo nie było już okazji.

Las pachnący pożądaniem
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Las pachnący pożądaniem

Poznaj zapach leśnej namiętności. Karolina Potocka ma osiemnaście lat i poczucie, że została napiętnowana już do końca życia. Pustka, osamotnienie i kompletny...

Pieprz
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pieprz

Emocjonalna bomba! Nie taka oczywista kontynuacja Pociągu. Zdawałoby się, że mimo wielu przeciwności uczucie, jakie połączyło Ewę i Michała, przetrwa...