Dom pachnący tobą

"DOM PACHNĄCY TOBĄ "
Iza Maciejewska

PREMIERA
28.02.2022

Och! Co to była za książka!
Nie lubię streszczać kolejnych części a to tylko z tego względu że nie chce popsuć radości z czytania osoba które jeszcze nie przeczytały pierwszej części.
Więc będzie krotko 😅❤

Anna jest silną kobieta która przeszła bardzo dużo mimo to wierzy w ludzi miłość I szczęście. Los się do niej uśmiecha i zostaje mama wspaniałej dziewczynki. Kobieta jednak skrywajaca pewna tajemnice.
Paweł mężczyzna który nie miał łatwego życia, nie wierzy w miłość, dobro, szczęście.
Wychowywał sie w domu dziecka bo jego matka porzuciła go po porodzie.
I jak w takich okolicznościach może wierzyć w miłość?
Jednak na pozór Tę bardzo różniącą się dwójkę ludzi łączy jedna "tajemnica"
Czy lodowate serce Pawła naprawdę nie potrafi kochać?

Nie wiem ostatnio mam jakąś dobrą pasek I trafiam tylko na książki które mnie zachwycają tak też było w tym przypadku
Pióro autorki poznałam przy pierwszej części tej wspaniałej histori I byłam zachwycona ma tak lekki styl pisania że aż chce się czytać i te dialogi kocham je. ❤
Bohaterowie są świetnie wykreowani o czym mogłam się już wcześniej przekonać i uwielbiam ich wszystkich każda z osób ma tu jakieś znaczenie i każda jest potrzebna.
Gdybym miała wybrać cześć które mi się bardziej podobala to zdecydowanie była by to ta 😍
Podoba mi się ze Fabuła książki nie idzie jakims takim złowimy tempem ale też nie jest przeprowadzona z prędkością światła jest to idealnie wyważone za co ma ta książka ogromny plus.

Autorka ma ogromy dar który skutecznie wykorzystuje. Potrafi bardzo szybko zawładnąć emocjami czytelnika i bawić się nimi "to się trochę pousmiechajcie, a teraz sobie popłaczcie " uwielbiam historie w których czuć emocje jakoś tak szybciej można się wciągnąć w książkę ale tu bardzo ciężko było się oderwać od niej tak książka aż kipi od emocji które możemy odczuć jako czytelnik.

Zdecydowanie polecam jest to historia która wywoluje takie emocje że trzeba to poczuć!❤

Informacje dodatkowe o Dom pachnący tobą:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-02-28
Tytuł oryginału: Dom pachnący tobą
Dodał/a opinię: Zaczytanamam

Tagi: erotyka powiesci obyczajowe

Zobacz opinie o książce Dom pachnący tobą

Kup książkę Dom pachnący tobą

Weź kamień i nim rzuć, jeśli nie masz nic na sumieniu. Jeśli wszystko to, co robisz, jest idealne. Nie ma ludzi idealnych. Nie ma. Każdy popełnia własne błędy. Każdy ma lekcje do odrobienia. Każdy jest też mądry, kiedy chce mówić w imieniu drugiego człowieka, nie wchodząc w jego buty, w jego skórę, w jego głowę. Nie czując, tego, co on ma w sercu.

Czuł błogość, jakiej nie doświadczył przy żadnej innej kobiecie. Czuł lekkość, która sprawiała, że na jego ustach błąkał się tak rzadko spotykany uśmiech. Czuł ekscytację, kiedy w wyobraźni ponownie się z nią pieprzył. Bo na żywo nie było już okazji.

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...

Las pachnący pożądaniem
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Las pachnący pożądaniem

Poznaj zapach leśnej namiętności. Karolina Potocka ma osiemnaście lat i poczucie, że została napiętnowana już do końca życia. Pustka, osamotnienie i kompletny...