Dom pachnący tobą

Anna i Paweł spędzili z sobą upojne chwile. To był tylko jeden raz, kiedy ona nie była sobą, kiedy tak próbowała zatuszować ból i stratę. To było w dniu, kiedy dowiedziała się o śmierci ukochanego męża, a Paweł, który jest prokuratorem, ją o tym poinformował.
Minęło dużo czasu, a Anna jest matką dwuletniej dziewczynki. Tylko ona wie kto, tak naprawdę jest jej ojcem i nie zamierza zdradzać, że to nie jest jej zmarły mąż. Jednak pewne zdarzenia sprawiają, że spotyka Pawła ponownie, a ten widząc małą Róże, dość szybko odkrywa, że to jego dziecko. Mężczyzna wychował się w domu dziecka, co mocno wpłynęło na jego dorosłe życie, został oddany, był samotny i niekochany. Kiedy dowiaduje się o Róży, zamierza być obecny w jej życiu i nieważne czy to będzie się podobało jej matce, czy nie. Jednak nic nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać, wraca przeszłość, tajemnice wychodzą na światło, dzienne wiele zmieniając. Co się stanie? Czy Paweł będzie dobrym ojcem? Co połączy go z Anna?

Ta książka była rewelacyjne, wywołała we mnie tyle emocji, że jeszcze długo po przeczytaniu ostatniej strony mnie nie opuściły. To historia kobiety, która bardzo kochała męża, a przygodę z Pawłem uważa za błąd i liczyła, że nigdy nie pozna jej tajemnicy. To historia mężczyzny, który został odrzucony, a dom dziecka był dla niego piekłem. To opowieść o miłości (i to nie tylko tej damsko-męskiej), przeszłości, która jest zupełnie inna, niż by się wydawało, o które błędach ciężko naprawić, o decyzjach, od których bardzo dużo zależy.

Bohaterowie świetnie wykreowani.
Anna z jednej strony jest sympatyczna, uczynna, dobra, pomocna, z drugiej potrafi pokazać pazurki, walczyć o to, na czym jej zależy. Osobiście bardzo ją polubiłam.
Paweł wychował się w domu dziecka, jednak udało mu się wyjść na ludzi. Został prokuratorem, osobą ważną i cenioną. To mężczyzna arogancki, pewny siebie, seksowny, nieznoszący sprzeciwu. To bohater, którego należy poznać, aby zrozumieć, aby poznać jego prawdziwą twarz, którą ukrywa przed wszystkimi, aby nie zostać ponownie odrzucony.

„Dom pachnący tobą” to niebanalna historia dwójki ludzi, która mnie się podobała. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Informacje dodatkowe o Dom pachnący tobą:

Wydawnictwo: Magnolia
Data wydania: 2022-02-28
Tytuł oryginału: Dom pachnący tobą
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Tagi: erotyka powiesci obyczajowe

Zobacz opinie o książce Dom pachnący tobą

Kup książkę Dom pachnący tobą

Weź kamień i nim rzuć, jeśli nie masz nic na sumieniu. Jeśli wszystko to, co robisz, jest idealne. Nie ma ludzi idealnych. Nie ma. Każdy popełnia własne błędy. Każdy ma lekcje do odrobienia. Każdy jest też mądry, kiedy chce mówić w imieniu drugiego człowieka, nie wchodząc w jego buty, w jego skórę, w jego głowę. Nie czując, tego, co on ma w sercu.

Czuł błogość, jakiej nie doświadczył przy żadnej innej kobiecie. Czuł lekkość, która sprawiała, że na jego ustach błąkał się tak rzadko spotykany uśmiech. Czuł ekscytację, kiedy w wyobraźni ponownie się z nią pieprzył. Bo na żywo nie było już okazji.

Pociąg
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Pociąg

Szybko, ostro i z humorem Emocjonalny rollercoaster Ewa ma w życiu pecha. Atakuje on ją raz za razem, kąsając złośliwie i nie dając o sobie zapomnieć...

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...