Dom z kamienia

„Dom z kamienia” to historia kobiet, które borykają się z wieloma życiowymi problemami.

Akcja książki rozgrywa się w Zielonym Kamieniu.

Hanka pracuje w szkole jako woźna, a na co dzień zmaga się z problemem przemocy domowej. Regina to miejscowa bibliotekarka. Lucyna – siostra Reginy, pojawia się niespodziewanie w Zielonym Kamieniu. Siostry pokłóciły się dawno temu o mężczyznę. Marcelina to wicedyrektor w miejscowej szkole, w której pracuje Hania oraz Monika, która ma problem z dyrektorem.

Te wszystkie kobiety, na pozór bardzo różne, pokażą swoją siłę oraz to, że potrafią się zjednoczyć, kiedy jest taka potrzeba.

Książka pokazuje, że zawsze warto wierzyć w siebie, spełniać marzenia oraz, że nigdy nie jest za późno na życiowe zmiany.

Książka liczy ponad 600 stron, ale gwarantuję, że w tym przypadku to wcale nie jest dużo. Bardzo miło spędziłam czas z bohaterami.

Informacje dodatkowe o Dom z kamienia:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-03-30
ISBN: 9788381958936
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Dom z kamienia

Kup książkę Dom z kamienia

...tajemnice są przereklamowane i zazwyczaj ludzie przez nie cierpią, zamiast otwarcie cieszyć się wolnością i szczęściem.

Prawda, kiedy wychodziła na jaw, przynosiła ludziom wyzwolenie.

Plac literacki 7
Justyna Grosicka0
Okładka ksiązki - Plac literacki 7

Gdzieś w Górach Świętokrzyskich leży Lubiniec, w którym historia i pamięć o latach minionych przeplatają się ze współczesnością. Tutaj czas płynie nieco...