Drań

💋PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA💋

„Znalazł się na rozdrożu i tylko od niego samego zależało, w którym kierunku pójdzie. A wybór wcale nie był prosty. Nagromadzona latami nienawiść, przeszłość, wszystko, co przeżył, czego doświadczył, kotłowało się w jego wnętrzu, stając  się całkiem nowym uczuciem. Uczuciem, którego tak bardzo nienawidził, do którego nie chciał się przyznać nawet przed samym sobą”

To nie było łatwe dla Magdy, to była chyba najtrudniejsza decyzja w jej życiu, ale było to jedyne wyjście, aby uchronić się przed utratą córeczek.
Jednak nic i nikt nie uświadomił jej, co przyjdzie jej przeżyć i w jaki brudny i chory świat przyjdzie jej wejść, zostając surogatką takiej pary jak Daniel i Sylwia. Fakt, mogła spodziewać się wszystkiego, ale nie tego, w jaki sposób od pierwszej chwili potraktuje ją przyszły ojciec dziecka.

Drań bez serca, brutalny w słowach, jeszcze brutalniejszy w czynach. Niesamowicie bogaty, piekielnie przystojny, tylko zacięta mina i ciało pokryte tatuażami, przypomina o jego „poprzednim” życiu, a raczej egzystencji. Sylwia natomiast to równie piękna co wyuzdana kobieta, ich związek to pieniądze i wygoda, w zamian za brutalny seks, a także zdrady i wspólne trójkąty.

Od pierwszej chwili Daniel, traktuje Magdę jak przedmiot,
nie kryjąc niechęci, a wręcz raniąc ją na każdym kroku, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Kobieta podejrzewa, że zachowanie mężczyzny ma drugie dno, ale z każdym dniem, widać w nim tylko co raz gorszego potwora. I nagle, pod wpływem Magdy, zaczynają się, tworzyć rysy na okrutnym zachowaniu Daniela, ale każdy milimetr człowieczeństwa, zostaje przez niego zręcznie odsunięty, gdy przypomina sobie o całym złu, które spotkało go w dzieciństwie i młodości. Wie, że tylko pancerz drania, może uchronić go przed wszystkimi.

Dziwna, wręcz chora relacja tych dwoje, jest tak wielką, emocjonalną huśtawką, że do samego końca, jest tak nieoczywista, że nawet w najmniejszym stopniu nie przygotowuje nas na finał tej historii.
Jest mrocznie…
Jest ostro…
Jest wulgarnie i wyuzdanie…
Ale jest też nieprzewidująco i zaskakująco.

Autorka, kolejny raz prezentuje nam mocną historię, która na długo zapadnie w pamięci. Nie jest ani łatwa ani , spokojna. Przez większość czasu, będziecie się wściekać, ale poznając przeszłość Daniela, może choć trochę uda się Wam go zrozumieć.
Wszystkie postacie, autorka przestawia w bardzo wyrazisty sposób, i tak samo jak Sylwia, wzbudziła we mnie same negatywne emocje, to postać Maksa, tak mnie zaintrygowała, że z chęcią poznałabym jego historię.

Reasumując, jeśli lubicie książki, które Was zszokują, sponiewierają emocjonalnie i przeciągną po podłodze, uczuciowo i moralnie, to koniecznie przeczytajcie Drania. Natomiast jeśli, wyuzdany seks, trójkąty, orgie, dzielenie się partnerem i inne mocne momentuy, mogą Was zbulwersować i zniesmaczyć to polecam dużo lżejszą książkę Agnieszki „Bo tylko czarne oczy”.

Książka "Drań" to jest Dark, tu jest na prawdę mrocznie, ale też w wielu momentach jest bardzo boleśnie i nostalgicznie, szczególnie we wspomnieniach przeszłości, która, niewątpliwie, ma ogromny wpływ na teraźniejszość.

Pięknie dziękuję Agnieszce, za możliwość objęcia patronatem medialnym jej kolejnej książki, bo dosłownie każda, napisana przez nią historia jest niesamowita i na długo pozostaje w pamięci.

Informacje dodatkowe o Drań:

Kup książkę Drań

Nikita
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Nikita

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;